Bu zamanda Bilgisayar alınmalı mı?

alp tuna

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 1 ay öncesine kadar 5800'e GTX 1660 Super'li bilgisayarlar vardı şimdi 7 bin TL'nin üzerine çıkmış. şimdi RX 5500 XT 4 GB veya GTX 1650 Super'li bilgisayar alınır mı? 4900-5300 TL fiyat aralığında GTX 1650 Super'li bir sistem mi? Yoksa beklemeli miyim? Yoksa ekran kartı stokları biraz düzelince mi almalıyım? Ama çok bekleyecek bir vaktim yok.

Arkadaşlar bundan 1 ay öncesine kadar 5800'e GTX 1660 Super'li bilgisayarlar vardı şimdi 7 bin TL'nin üzerine çıkmış. Şimdi RX 5500 XT 4 GB veya GTX 1650 Super'li bilgisayar alınır mı? 4900-5300 TL fiyat aralığında GTX 1650 Super'li bir sistem mi? Yoksa beklemeli miyim? Yoksa ekran kartı stokları biraz düzelince mi almalıyım? Ama çok bekleyecek bir vaktim yok.

Yani 5000 TL'ye bulabilirsen bence al.

Ahh dolar, üzümlü kekim 😢
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatlar gerçekten çok yüksek, bende almak zorunda kaldım yoksa 1 2 sene düzelmezse hiç alamayız düşüncesinde oldum

ps4 mega pack 4 oyun veriyor gta5,god of war,days gone,fortnite fiyatıda uygun ve 3 aylık playstation plus veriyor bence ınu alsan daha iyi olur bence al ileride daha pahalı olur

Geri
Yukarı