Bu zamanda PC toplanır mı?

Paranız varsa zaman kaybetmeden alın bence. Her şey günden güne daha pahalılaşıyor. Bu fiyatlara da artık sistem toplamak çok zor. Birkaç sene öncesi 1500-2000 TL'ye her oyunu oynatabilecek orta halli bir sistem toplayabiliyordu. Artık 5000-7000 TL'ye orta halli sistem toplayabiliyoruz. Bilgisayar sahibi olmak bile lüks oldu artık.

Doların düşmesi zor gibi duruyor. Ülkede dolar stoğu kalmadı diye yabancı basınlardan duyuyoruz ama ne kadar gerçek bilmiyorum . Eğer ülke IMF kredi alırsa belki düşebilir.
IMF krediye yemin etmiş bir ülkeyiz yabancı basınların dediği doğru. Fetch raporuna inanıyoruz kendi kurumlarımız yalan söylüyor. Acınası.

Dolar kolay kolay düşmeyecek, ayrıca korona virüsünün dünyadaki etkileri de kolay kolay gitmeyecek hemen, ihtiyaç varsa toplanmalı.

Bunlar iyi günlerimiz diyorum. Ülkenin ekonomisi hiç iyi değil. Paranızı Türk Lirasında tutmanız kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülük olur. Yeni donanımlar için beklemek mantıklı görünüyor. (Elinizde TL ile beklemeyin ama)

Ben toplayacağım. Çünkü beklenilen her gün fiyatlar daha da artıyor... 3100+5600 XT düşünüyorum. Sizce 3600+1660 Super mi düşünmeliyim? Bu arada sadece oyun oynayacağım. 3-4 yıl da kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı