Bu zamanda dışarıda içmek güvenli midir?

The_Türk

Hectopat
Yer
Türkiye
Selamlar. Arkadaşımla genelde Beşiktaş ya da Kadıköy'de takılıyoruz. En fazla rakı, balık yer ya da bir cefe barda viski içeriz ama son haberlerden sonra ve yıl başı da yaklaşmışken gidip gitmeme konusunda kararsız kaldık. Sizce bu zamanda dışarıdan içmek güvenli midir?

İçmeye tamamen karşıyım. İlla ki içeceğim diyecekseniz dışarda falan içmeyin. Zamanında ayyaşlar ile çok fazla uğraştım insanın ömründen ömür alıyorlar. Özellikle trafikte insanın canını çok sıkıyor. İlla ki içecekseniz -ki kesinlikle önermiyorum- evde kendinizi kaybetmeyeceğiniz kadar için.

Selamlar. Arkadaşımla genelde Beşiktaş'ya da kadıköy'de takılıyoruz. En fazla rakı, balık yer ya da bir cefe barda viski içeriz ama son haberlerden sonra ve yıl başı da yaklaşmışken gidip gitmeme konusunda kararsız kaldık. Sizce bu zamanda dışarıdan içmek güvenli midir?

Sürekli gittiğiniz bir mekana giderseniz bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Eve ulaşımı taksi veya Uber ile hallederseniz bence hiçbir sıkıntı olmaz.

İçmeye tamamen karşıyım. İllaki içeceğim diyecekseniz dışarıda falan içmeyin. Zamanında ayyaşlar ile çok fazla uğraştım insanın ömründen ömür alıyorlar. Özellikle trafikte insanın canını çok sıkıyor. İllaki içecekseniz -ki kesinlikle önermiyorum- evde kendinizi kaybetmeyeceğiniz kadar için.

Ne gerek var aslında.

İçmeye tamamen karşıyım. İllaki içeceğim diyecekseniz dışarıda falan içmeyin. Zamanında ayyaşlar ile çok fazla uğraştım insanın ömründen ömür alıyorlar. Özellikle trafikte insanın canını çok sıkıyor. İllaki içecekseniz -ki kesinlikle önermiyorum- evde kendinizi kaybetmeyeceğiniz kadar için.

Tekelden sahte içki alsa hapı yuttu dışarıda bilindik bir mekanda içse sahte içki içme ihtimali daha düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı