Bu zamanda laptop alınır mı?

Bütçe
15 - 25 k

iamcheriour

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15-25k arası bir bütçem mevcut, kasa yanlısı olsam da odamda fazla bir alanım yok. Ama eğer kasa daha mantıklı diyorsanız masaüstü bilgisayar önerilerinize de açığım bu fiyat bandında. Cevaplayan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar 15-25k arası bir bütçem mevcut, kasa yanlısı olsam da odamda fazla bir alanım yok. Ama eğer kasa daha mantıklı diyorsanız masaüstü bilgisayar önerilerinize de açığım bu fiyat bandında. Cevaplayan herkese teşekkürler.
Kasa çok daha performanslı ama ihtiyaca göre de laptop alınabilir tabi.

Kasa alın. Laptopla şarj adaptörüne bağlı yaşarsınız.

Laptop için sadece fare ve kulaklık gerekiyor masaüstü için fare kulaklık klavye mouse monitör gerekiyor ama masaüstü tabii ki daha iyi fiyat olarak masaüstü mu inermemi isterseniz yoksa laptop mu güzel masaüstü sistemler atabilirim hazır sistem olarak.

Laptop için sadece fare ve kulaklık gerekiyor masaüstü için fare kulaklık klavye mouse monitör gerekiyor ama masaüstü tabii ki daha iyi fiyat olarak masaüstü mu inermemi isterseniz yoksa laptop mu güzel masaüstü sistemler atabilirim hazır sistem olarak.

Hangisi daha mantıklı olur bilmiyorum ki. Laptop daha önce hiç kullanmadım ama pek bir yerim yok odamda. Kasa alırım fakat görüntüsü kötü olur bilemiyorum, siz yine de önerilerinizi atarsanız mutlu olurum.

Fazla bir alanın olmadığını söylemişsin. Laptop almayı tercih edebilirsin.

Geri
Yukarı