Bu zamanda laptop alınır mı?

Bütçe
15 - 25 k
Evde kullanacaksaniz masaüstü hem istediğin zaman yükseltme yapabilirsin hem bir şey bozuk veya calismadiginda hemen kasanın içine bakarsın laptopta sök çıkar çok zaman kaybı.

Şu an RX570'li sistemim mevcut fakat anakartı değişsem her şeyi değişmem gerekecek onunla uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Seyahat için almıyorsanız laptop falan almayın PC alın.
Sistem önerileriniz nedir?

Hangisi daha mantıklı olur bilmiyorum ki. Laptop daha önce hiç kullanmadım ama pek bir yerim yok odamda. Kasa alırım fakat görüntüsü kötü olur bilemiyorum, siz yine de önerilerinizi atarsanız mutlu olurum.

Laptop alırsan ısınma sorunu olmaması için serin tutman gerekecek ama kasa da 3-4 fan oluyor seçim senin laptop bir süre sonra yeterli gelmeyebilir.

Oyun için kullanacaksaniz %100 masaüstü alın hem performans ve boyut olarak size büyük bir avantaj sağlar laptop alıp küçük ekrana tıkılıp kalmak sizi rahatsız edebilir sakın laptopu kotuledigimi zannetmeyin bende laptop kullanıyordum.

Laptop alırsan ısınma sorunu olmaması için serin tutman gerekecek ama kasa da 3-4 fan oluyor seçim senin laptop bir süre sonra yeterli gelmeyebilir.
Doğru diyorsun.

Oyun için kullanacaksaniz %100 masaüstü alın hem performans ve boyut olarak size büyük bir avantaj sağlar laptop alıp küçük ekrana tıkılıp kalmak sizi rahatsız edebilir sakın laptopu kotuledigimi zannetmeyin bende laptop kullanıyordum.

Herkes kasa öneriyor, şahsen ben de laptop yanlısı değilim. Masayı biraz öne çekip kasayı arkaya koyacağım artık:)

Yeni konular

Geri
Yukarı