Bu zamanda PC toplanır mı?

Bütçe
4000-4500

Necati3518

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuz bu virüsten sonra dolar aldı başını gidiyor. Ben bir PC toplayacağım. (Monitörde olacak sistemde) fakat parçaları tek tek alacağım. Çünkü fazla bütçem yok. Sizlere soruyorum şimdi mi toplamalıyım yoksa doların düşmesini mi? Bu arada dolar ne zaman düşmeye başlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şöyle diyim, ben laptop fiyatlarını kovalarken ha düştü ha düşecek diye beklerken 1000-2000 tl zamlandığını gördüm. Doların düşmesi şimdilik pek mümkün gözükmüyor hatta daha da fazla kötüye gidecek gibi duruyor. Beklerken daha da moraliniz bozulabilir. Şimdi bir de kargo sıkıntısı var, benim sipariş ettiklerim en az 1 haftada kargoya veriliyor ve gelmesi uzun sürüyor.

2015 yılında ilk sistemimi toplarken aynı soruyu kendime sormuştum.Yanlış hatırlamıyorsam dolar 2.50 civarıydı ve düşer mi diye beklemek yerine gidip,malzemeden kaçmadan paraya kıyıp ileride update edebileceğim bir sistem topladım.Halen daha kullanıyorum. ve dolar yaklaşık 4 lira daha fazla o günden bu yana.

İndirim olmasını bekleyin. Dolar düşmeyebilir ama bazen güzel indirimler yapılıyor. Aradığınız parçaları belirleyip piyasa araştırmalarını yapın, gerçekten de bir indirim yapıldığında fiyat farkından anlarsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı