Bu zamanda sistem toplanır mı?

Üst seviyeden kasıt performans ise evet 2K ayarlarda oyun oynatacak sistem toplanır. Üst seviyeden kastın parça kalitesiyse, yine günümüz oyunlarını yüksek ayarlarda yüksek FPS'lerde oynatan ve f/p bileşen içermeyen sistem toplanabilir. Her türlü tatmin eder bence 30 bine alınacak sistem.

Toplar tabi. 3090 olması şart değil 6900 XT de toplar.
Hocam bende karşılaştım dediğiniz tarz sistemlere fakat dediğiniz gibi sistemlere bakıldığında çoğunlukla ekran kartı 6900xt veya 6800xt var güç kaynağı kasa anakart vb. bileşenler ise o kadar iyi bir ekran kartının yanında biraz düşük seviye kalıyor gibi yani sistemde upgrade yapmak ilerde isterseniz upgrade yapacağınız parça dışında birkaç parça daha değiştirilmesi gerekiyor genellikle

Hocam bende karşılaştım dediğiniz tarz sistemlere fakat dediğiniz gibi sistemlere bakıldığında çoğunlukla ekran kartı 6900xt veya 6800xt var güç kaynağı kasa anakart vb. bileşenler ise o kadar iyi bir ekran kartının yanında biraz düşük seviye kalıyor gibi
Genelde 5600x kullanılıyor o da rahat kurtarıyor bence 6900 XT'yi. PSU'ları pek bilmiyorum. Anakart kasa vs de çok mükemmel olmasına gerek yok aslında. B550m kurtarır.

Genelde 5600x kullanılıyor o da rahat kurtarıyor bence 6900 XT'yi. PSU'ları pek bilmiyorum. Anakart kasa vs de çok mükemmel olmasına gerek yok aslında.
Yani bu gibi sistemlerde aslında tek sıkıntı ekran kartı ve işlemciye bütçenin çoğunun verilmesi ve diğer parçaların düşük kalması. Tabi dediğiniz gibi sıkıntı çıkarmayabilir ilk birkaç senede fakat ileriye dönük olarak baktığımızda sorun çıkarması olası (ısı problemi, psu vs.)

Yeni konular

Geri
Yukarı