Buds 2 alınır mı?

İçeriği üreten kişi yorumlarda Jabra Elite 3'ü tavsiye etmiş bu kulaklık yerine, ama onda ANC yok. Aynı kişinin flipbuds Pro videosunu gördüm, ürün şu an 1400 liraya satılıyor. Bu model için bütçe arttırmaya değer mi sizce?

Kendi önceliklerine göre seçim yapabilirsin flipbuds Pro hakkında da bilgim yok.

360 derece ses ve 24bit scalable Bluetooth kodek desteği Samsung cihazlara özel. Aac kodekte de güzel. Alırken dikkat edin mümkün olduğunca daha resmi güvenilir yerlerden almaya çalışın. Hepsiburada, MediaMarkt vb. satıcılardan. Çakmaları çok var. Hatta elinize ulaşınca kutuyu açmadan sn numarası ile Samsung'un sitesinden garanti sorgulatın.

360 derece ses ve 24bit scalable Bluetooth kodek desteği Samsung cihazlara özel. Aac kodekte de güzel. Alırken dikkat edin mümkün olduğunca daha resmi güvenilir yerlerden almaya çalışın. Hepsiburada, MediaMarkt vb. satıcılardan. Çakmaları çok var. Hatta elinize ulaşınca kutuyu açmadan sn numarası ile Samsung'un sitesinden garanti sorgulatın.
Hocam Hepsiburada kendi satıcısı olduğu hâlde o sitede garanti sorgulama sonuç vermiyor. Ancak servisten sorunsuz yararlandım.

Telefon Samsung ise başka modele bakmayın, Buds2 en iyi tercih olacaktır.

Yorumlar ışığında Buds 2'de karar kıldım. CarrefourSA'dan alacağım orijinal gelir herhakde.
Tamamen siyah modeli 1199 TL idi sabah. Bu fiyat bu renk için çok iyi. Diğer renkler için CarreforSA ile uğraşmayabilirsiniz HB, Amazon daha hızlı ulaştırabilir.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı