Galaxy Buds 2 alınır mı?

Galaxy Buds alınır mı

• Oy verenlerin toplamı
    10
  • Anket kapandı .

GokhanYigitGya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer Bursa Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu ayın 15'inde Galaxy Buds 2 almayı düşünüyorum.
Özellikle uzun süredir Galaxy Buds 2 kullananlara soruyorum.
Herhangi bir kronik sorunu var mı? Veya siz yazılımsal veya donanımsal herhangi bir sorun yaşadınız mı?
Not: İlk 2-3 ay POCO X3 Pro ile yani Android bir telefon kullanacağım.
Şu anki telefonumun içinde PixelExperience Plus 13 yüklü şu an.
Daha sonrasında Samsung Galaxy S21 FE alacağım. Fakat telefonu stock ROM yani One UI ile kullanacağım.
Yani yavaştan küçük çaplı bir Samsung ekosistemi dizmeye başlıyorum.😁

Not: Görüşlerinizi belirtmek isterseniz ankete oy verebilir ve daha detaylı fikriniz varsa yorum atabilirsiniz.😉

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu ayın 15'inde Galaxy Buds 2 almayı düşünüyorum.
Özellikle uzun süredir Galaxy Buds 2 kullananlara soruyorum.
Herhangi bir kronik sorunu var mı? Veya siz yazılımsal veya donanımsal herhangi bir sorun yaşadınız mı?
Not: İlk 2-3 ay POCO X3 Pro ile yani Android bir telefon kullanacağım.
Şu anki telefonumun içinde PixelExperience Plus 13 yüklü şu an.
Daha sonrasında Samsung Galaxy S21 FE alacağım. Fakat telefonu stock ROM yani One UI ile kullanacağım.
Yani yavaştan küçük çaplı bir Samsung ekosistemi dizmeye başlıyorum.😁
2 gün önce hepsiburadadan 1104 liraya görür görmez sipariş verdim 50 lira sitede kuponum vardı ayrıca nays ile ödeme yaptım 900 liraya falan geldi ve hayatımda kullandığım en güzel kulaklıklar. Aktif gürültü engellemeyi açtığım an dışarıda trendeyken bütün sesleri kesti. Aktif gürültü engelleme açık değilken bile zar zor duyuluyor çevre. Ama bir de ambiyans modu var ki aman aman sanki kulağımda kulaklık yokmuş gibi mis gibi hiç kulaklık çıkartmadan etrafımdakilerle de konuşabiliyorum. Galaxy S21 kullanıyorum bluetooth açık telefonda kulaklığın kutusunun kapağını açar açmaz bağlantı sağlıyor otomatik ve kulağa takılıp takılmadığını anlıyor. 360 Derece ses özelliği var netflixde falan film izlerken çok ilginç bir deneyim sunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim en kaliteli 30 dolarlık alışveriş oldu benim için. Şarjı da baya uzun gidiyor.

S21 fe aldigimda yanina hediye gelmisti ve oldukca memnun oldugumu soylemeleyim. Ustte de belirtildigi gibi kulakligin ambiyans modunu acinca cevredeki sesleri kendi kulaginizdan daha iyi bir sekilde duyuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı