Buds 2 Pro vs liberty 4

Si Duble Bemol

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Bir süredir kablosuz kulak içi kulaklıkları araştırıyorum. Buds 2 Pro ve Liberty 4 şu anlık üzerine yoğunlaştığım 2 ana seçenek. Telefonum S23 olduğundan dolayı Buds 2 Pro almayı düşünsem de mikrofon ve ses kalitesi açısından anladığım kadarıyla liberty 4 daha iyi bir seçim gibi duruyor. Bu iki kulaklığı deneyen arkadaşlarım varsa yorumlarınızı alabilir miyim? Veya bu fiyat bandında başka hangi kulaklıkları önerirsiniz?

Arkadaşlar merhaba. Bir süredir kablosuz kulak içi kulaklıkları araştırıyorum. Buds 2 Pro ve Liberty 4 şu anlık üzerine yoğunlaştığım 2 ana seçenek. Telefonum S23 olduğundan dolayı Buds 2 Pro almayı düşünsem de mikrofon ve ses kalitesi açısından anladığım kadarıyla liberty 4 daha iyi bir seçim gibi duruyor. Bu iki kulaklığı deneyen arkadaşlarım varsa yorumlarınızı alabilir miyim? Veya bu fiyat bandında başka hangi kulaklıkları önerirsiniz?

İkisi de çok pahalı bence Buds 2 almıştım zamanında 600 liraya kesinlikle kötü değil ama 4000 lira gibi bir para etmez alabiliyorsan AirPods al

Kesinlikle Buds hocam, ancak fiyat olarak ikisi de bana pahalı geldi.

Buds'u kullanan biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten bayağı rahat ve uygun ped takıldığında asla bir problem yaşamıyorsunuz. Mikrofon konusunda haklı olabilirsiniz, detaylı bilgim yok ancak Buds'un mikrofonunu ben beğenmiyorum.

İkisi de çok pahalı bence Buds 2 almıştım zamanında 600 liraya kesinlikle kötü değil ama 4000 lira gibi bir para etmez alabiliyorsan AirPods al
Hocam 4 bin civarına biraz zorlamayla çıktım. 7 bin gerçekten çok pahalı. Şu ana kadar Soundpeats H2 kulaklığını kullanıyordum. Birçok sorunla karşılaştığım için kendimi biraz zorlayıp beni uzun vadede üzmeyecek bir kulaklık almak istiyorum.

Kesinlikle Buds hocam, ancak fiyat olarak ikisi de bana pahalı geldi.

Buds'u kullanan biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten bayağı rahat ve uygun ped takıldığında asla bir problem yaşamıyorsunuz. Mikrofon konusunda haklı olabilirsiniz, detaylı bilgim yok ancak Buds'un mikrofonunu ben beğenmiyorum.
Hocam Buds 2 Pro mikrofon konusunda sanırım gerçekten kötü. Örneğin bu videoda 5:05'te mikrofon testi yapıyor ve Buds 2 Pro gerçekten rezalet. Kulaklık kulağıma tam oturur mu ondan da tam emin değilim. Muhtemelen bir ara yakındaki bir mağazaya uğrayıp deneyeceğim. Ek olarak Liberty 4'da dual connection özelliği hoşuma gitti. Aynı anda 2 cihaza bağlanıyor. Laptopumla telefonum arasında bağlantı değişikliği yapmak için sürekli uğraşıp duruyordum şu anki kulaklığımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı