Buds 2 vs Buds 2 Pro

@Its only my echo @mssahin

Windows'ta çalışmasın önemli değil şu an tüm yorumları okudum en kafama yatmayan kulaktan düşme durumu. Ben bir şey yiyip içerken değil, işte çalışırken kullanacağım ve yere eğilme kalkma durumu çok oluyor yani hareketli bir iş. Kulakta durması lazım.

Ustam bir şey yenmediğinde kulaktan çıkıyor mu peki? Hızlıca eğilip kalksak falan?

Arkadaş galiba saniyelik kullanmış. Feden ANC'si daha iyi Pro'nun farkla. Kulakdan düşmesi imkansıza yakın tabii takmayı bilmiyorsanız ayrı. Kulaklıkta tam taktınız mı diye ölçen uygulamada var tam takmadıysanız ANC vb iyi çalışmayabiliyor. Arkadaşın dediğindende tam takamadığı anlaşılıyor. Ben 4K verceksem Jabra Elite 7 Pro alırdım. Telefon samsungsa Buds 2 Pro'da alınabilir. Rave partisine git kafanı full salla gine çıkmaz kulaklık. Windowsda kullanıyorum ben sorun yaşamadım.

Arkadaş galiba saniyelik kullanmış. Feden ANC'si daha iyi Pro'nun farkla. Kulakdan düşmesi imkansıza yakın tabii takmayı bilmiyorsanız ayrı. Kulaklıkta tam taktınız mı diye ölçen uygulamada var tam takmadıysanız ANC vb iyi çalışmayabiliyor. Arkadaşın dediğindende tam takamadığı anlaşılıyor. Ben 4K verceksem Jabra Elite 7 Pro alırdım. Telefon samsungsa Buds 2 Pro'da alınabilir. Rave partisine git kafanı full salla gine çıkmaz kulaklık. Windowsda kullanıyorum ben sorun yaşamadım.
Herkes farklı bir şey diyor vallahi dün verdim siparişi gelsin de bizzat deneyimleyeyim. Kulaktan düşmesin de gerekirse PC'de çalışmasın.

Herkes farklı bir şey diyor vallahi dün verdim siparişi gelsin de bizzat deneyimleyeyim. Kulaktan düşmesin de gerekirse PC'de çalışmasın.
Ho hocam. Pc de gayet rahat çalışıyor rahat ol. Kulaklık şeklinden nasıl oturtacağın ilk başta garip gelebilir ama alışıyorsun. Güle güle kullanırsınız inş. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kullanılan dahili/harici bluetooth'un da aptx destekli olması gerekiyor diye biliyorum. Bilgisayarımda kullandığım TP-Link UB500 cihaz sadece SBC-AAC destekliyor. Buna aptx destekli kulaklık ile bağlansam aptx çalışacak mı?

Kulaklığı Windows'da kullanmadım, Windows'da nasıl ses kalitesi vardır bilmiyorum.
Yok dostum windowsta codeclerin bt donanımı ile uzaktan yakından alakası yok. Tamamen windowsun keyfi kahyasına bağlısın. Windwos 10da bağlandığın cihazda aptx varsa donanım da bt2.0 gibi aşırı külüstür değilse aptx kesinlikle otomatik olarak çalışır. Ama daha çok kulaklıkta bulunan AAC yok. Windows 11de de aptx olan kulaklığın AACsini seçiyor windows her zamanki gibi herşeyi nasıl daha kötüye götürebilirizin resmini çizmiş.

Bu arada windwos 10'da ben bunu satın aldım :

tavsiye ederim LDAC AAC APTX- HD desteği getiriyor bitratesine kadar seçebniliyorsunuz.

Bir de bunu satın alınca bitrate zorlama özelliği var samsung buds2 pro şerefsizine SBCde zorlayınca 700kbitlere kada tıpış tıpış oynatıyor sorunsuz. Markaların ekosistem zırvalığı kepazeliğe döndü SBCden ne istiyosunuz yahu.

Buds 2 veya Buds 2 Pro kullanmıyorum Buds Pro sahibiyim ama yorumlarımı paylaşmak istedim. Bazı arkadaşlar kulaktan çıkıyor bazıları çıkmıyor demiş Buds Pro da benzer bir durum yaşadım aynı mıdır bilmiyorum ama şöyle anlatayım; kulaklık normalde kulakta duruş olarak gayet iyi oturuyor ben bisiklet sürerken kullanıyorum hiç düşmedi şimdiye kadar fakat yüz mimikleri yaptığınızda kulaklık düşecek hissiyatı veriyor. Mesela gülümsediğinizde (veya arkadaşın dediği gibi yemek yerken de olabilir) kulaklığı bir düzeltme ihtiyacı hissediyorsunuz. Önceden blogumda inceleme yapmıştım Buds Pro için isterseniz orada da bahsetmiştim bundan isterseniz bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı