Buds 2 vs Buds 2 Pro

@mssahin @HeisenBerky

Biraz daha kullanıp deneyimlerimi yazacağım lakin ANC mevzusunu hiç sevemedim açınca dip ses geliyor hiçkimse bahsetmemiş bu durumdan. Ortam sesi de kötü en iyisi normal kapalı mod. ANC açınca sesler baya bi azalıyor ama beyne baskı yapıyor başımı ağrıtıyor çok saçma bir durum biraz daha kullanıp hepsini anlatacağım yakında.

@mssahin @HeisenBerky

Biraz daha kullanıp deneyimlerimi yazacağım lakin ANC mevzusunu hiç sevemedim açınca dip ses geliyor hiç kimse bahsetmemiş bu durumdan. Ortam sesi de kötü en iyisi normal kapalı mod. ANC açınca sesler bayağı bir azalıyor ama beyne baskı yapıyor başımı ağrıtıyor çok saçma bir durum biraz daha kullanıp hepsini anlatacağım yakında.

Vallahi hocam ANC kötü yazdım sadece daha detaylı yazsaydım keşke daha önce AirPods Pro'nun ANC'sini deneyimlemiştim ona göre fazla baş ağrıtıyor. Dediğim gibi segmentinin kulaklığı değil. Şu anda Avrupa fiyatının neredeyse yarısına satılıyor Türkiye'de o yüzden fazla gömmüyorum. :D Apple Music ile 24 bit lossless muzik dinlerken akıyor.

@mssahin @HeisenBerky

Biraz daha kullanıp deneyimlerimi yazacağım lakin ANC mevzusunu hiç sevemedim açınca dip ses geliyor hiçkimse bahsetmemiş bu durumdan. Ortam sesi de kötü en iyisi normal kapalı mod. ANC açınca sesler baya bi azalıyor ama beyne baskı yapıyor başımı ağrıtıyor çok saçma bir durum biraz daha kullanıp hepsini anlatacağım yakında.
O baskı olayı vb her ancde var.Airpods pro kullandım ondada aynıydı. Alışma meselesi. Bide anc zaten bir şey dinlerken yapılmak için tasarlanmış zaten.İlk aldığımda benim ancsi çok iyiydi müzik dinlerken. Düşürdüğüm için mi yoksa yazılımla mı bilmiyorum ama baya kötüleşti.

Yeni konular

Geri
Yukarı