Buds 2 vs Buds FE

bymfw4

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhabalar... 1 yıla yakındır Buds 2 kullanıyorum, gayet memnunum, sadece ses seviyesi biraz düşük geliyor, çok yüksek sesli dinleyen biriyim. Kardeşime de yakın zamanda Buds FE aldık, 1 aydır da o Buds FE kullanıyor, şimdi 1 hafta deneyelim diye kulaklıkları değiştik ben Buds FE'yi aldım. Ses seviyesinin yüksekliği direkt dikkatimi çekti ama Buds 2 de daha stabil sese sahip gibi. Karar veremedim, Buds FE'yi kardeşimden mi alsam Buds 2 mi devam etsem? Şarj süresi çok önemli değil, çok bas seven biriyim, baslar önemli, mikrofonu da çok nadir kullanıyorum.

Denedim demedin mi?
Drnemek için katdeşimle 1 haftalığına değiştik geri vereceğim dedim. Buds FE daha iyiyse bir şekil 2'yi verip FE'yi temelli alayım.

Drnemek için katdeşimle 1 haftalığına değiştik geri vereceğim dedim. Buds FE daha iyiyse bir şekil 2'yi verip FE'yi temelli alayım.
Buds 2'nin fiyatını pek hak etmediğini, FE'nin ise fiyatına göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Daha iyi olup olmadığına kulaklıkları biraz daha kullandıktan sonra karar verebilirsin ama ben olsaydım FE alırdım sanırım.

Buds 2'nin fiyatını pek hak etmediğini, FE'nin ise fiyatına göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Daha iyi olup olmadığına kulaklıkları biraz daha kullandıktan sonra karar verebilirsin ama ben olsaydım FE alırdım sanırım.
İkisi de elimde olduğu için artık fiyatın önemi yok. Hangisi daha iyiyse ona devam edeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı