Bütçe fark etmeksizin kablosuz fare önerisi

Razer DA V3 veya Logitech G PRO X 2 modeli alınabilir o zaman.

Turnuvalarda yarışan oyuncuya hangi fareyi verirseniz kullanır hocam, pek anlamazlar genelde teknik detaylardan. SteelSeries fena değil fakat piyasada daha iyileri mevcut.

Elbette daha iyileri mevcut hocam ama bu paraya mevcut değil onu demek istedim, Rival 3 Hangi açıdan yetersiz? Arkadaş genel kullanım ve arada rekabetci dediği için önerdim. Teknik olarak bilgi edinmeyi çok severim, varsa biraz detay verebilirseniz sevinirim.

Sağ olun arkadaşlar çok model attınız. Bu arkadaşları kendi içinde + - kıyası yapar mısınız rica etsem?
-Razer da V3.
-Logitech G PRO X 2
-ASUS ROG Gladius 3
-Rival 3
- Razer Viper Ultimate.

DeathAdder V3 en iyisi. Ardına Gladius 3 koyarım, ardına G PRO X 2 koyarım, ardına Viper Ultimate koyarım. Rival 3'ü çöpe atarım.
Mouse'lardan tek tek de bahsedelim.
DeathAdder v3, aralarında şüphesiz en iyisi ki fiyati da bunu belli ediyor. En son 4600 lira falandı, o paraya değeceğini düşünmüyorum. Daha iyi fareler var çünkü.
ASUS ROG Gladius 3 aimpoint aralarında şu an en F/P olanı bana kalırsa. Değiştirilebilir Switch'ler ile öne çıkıyor.
G PRO X 2, skatezleri iyi değil, bir süre sonra toz topluyor. Aşırı overpriced.
Rival 3 rezilin teki, çift tıklama ve lod sorunları olan bir mouse.
Viper Ultimate de donanım olarak iyi ama fiyatı şu an abartı derecede yüksek, F/P'den uzak.

Bu model için çok üst düzey yorumları var ama fazla küçük diyenler de var hocam? Ya da sizce benim gibi kullanıcının çıkmasına gerek var mı?

Kucuk evet. Eline uymayabilir. Bana sorarsan 5000 liralık mouse fanteziden ibaret. Üst düzey e-sporcu isen bile gerek yok diye düşünüyorum o kadarına.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı