Bütçe sınırınız olmasa almak istediğiniz ekipmanlar neler?

• Konuyu başlatan PoLyNa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 428
G502 alırdım herhalde.

Kişiden kişiye değişir ama ekipmana bir servet yatırmış biri olarak G502 çok gariban işi bir hayal gibi be dostum. Şu an lightspeed versiyonları 2k 2.5k arasında yanılmıyorsam. kablolu olanlar 1K civarlarında bende bayağıdır bakıyorum bir ara alacağım.

Evet ya, o klavyeden bahsediyorum. Taş gibi mübarek.
evet gerçekten süper beyaz rengini istiyorum bende

Direkt simülasyon sistemi Fanatec kullanarak içinde monitörleri ve kokpit vs. dahil(eee tabii o sistemi besleyecek bir canavar lazım)

Oda güzel hayal ya olsa bende hayır demem ETS 2'de özellikle ekiple çok sarar. Bir zamanlar çok oynuyordumda ekip dağılınca girmiyorum sadece etkinlikten etkinliğe. Zamanında ETS 2'nin bütün DLC'lerini aldım gerçekten parasını sonuna kadar hak ediyor.

Wlmouse Beast X magnezyum mouse.

İlk defa duydum ama güzel fareye benziyor inşallah bir gün alırsınız. Ben o paraya deatheadder V3 Pro almayı düşünüyorum. Ama bu da güzel 39gr herhalde dünyanın en hafif faresi.

Raptor 4090 Intel I9 versiyonlu kasayı alırdım. + Xdrive Gaming Station.
güzel.

Yarış Simulator'ü alırdım.

Cevap olarak bu kadar çok yarış simülasyonu beklemiyordum. İnşallah bir gün alırsınız.

Direk set çekiyorum

RTX 4090 + 7800x3D'me sarılır ağlardım.
sınırsız bütçede bile i9 almak iyi kafaymış. :D

İhtiyaca göre değişir hocam ben bir editör olarak maalesef Ryzen işlemciler çok sıkıntı oluşturuyor Intel birebir. Ama oyun oynayacak olsam tabii ki Ryzen veya çoklu çekirdekle işim olsa gene Ryzen kişiden kişiye değişir.

Direk set çekiyorum
:) sınırsız bütçe varken neden ornata v3

Geri
Yukarı