Bütçelere göre hazırladığım sistem önerileri

Nirengi Noktası

Centipat
Yer
Hakkari
Daha fazla  
Meslek
Asker
11.05.2020 Saat 22:50 Dolar Kuru 7.08 Sistemlerin fiyatı değişiklik gösterebilir.

Giriş seviye oyuncu bilgisayarı fiyatı 3662 TL
Orta seviye oyuncu bilgisayarı fiyatı 5200 TL
Üst seviye oyuncu bilgisayarı fiyatı 5823 TL
Gaming Seviye oyuncu bilgisayarı fiyatı 7800 TL
Yayıncı seviye oyuncu bilgisayarı fiyatı 14.580 TL

Son düzenleme:
İTopya'nın tanıttığı F/P adı altında satılan ama F/P değil kalitesiz sistemlerden olmuş açıkçası :( İlk sistem çalışmaz, H110 çipsetli bir anakartta 9.Nesil uyumu yok. En az H310 koymalısınız. AHBC serisi kötü zaten ama yine de kabul edilebilir. Onun yerine hiç olmadı High Power'ın uygun modelleri var. PowerBoost markasının berbat kasası her sisteme koyulmuş, neden? Aorus ekran kartı boyutlarına bakmadım ama yine de sığacağını, rahatlıkla fanların da nefes alacağını düşünmüyorum.

İtopya'nın tanıttığı F/P adı altında satılan ama F/P değil kalitesiz sistemlerden olmuş açıkçası :( ilk sistem çalışmaz, H110 çipsetli bir anakartta 9.nesil uyumu yok. En az H310 koymalısınız. AHBC serisi kötü zaten ama yine de kabul edilebilir. Onun yerine hiç olmadı High Power'ın uygun modelleri var. Powerboost markasının berbat kasası her sisteme koyulmuş, neden? Aorus ekran kartı boyutlarına bakmadım ama yine de sığacağını, rahatlıkla fanların da nefes alacağını düşünmüyorum.

Giriş seviye sistem önerimde ki anakart evet yanlış olmuş, kasa konusuna gelirsek hava akışı ve kalite konusunda pek çok bilindik markanın popüler modelleri ile yarışabilir. Benim topladığım sistemin içinden ekleme veya çıkarma yaparak kişi kendi sistemini oluşturabilir.

Geri
Yukarı