Bütün bilgilerim çalındı

DARKLOCATION

Decapat
Daha fazla  
Bana Telegram'dan link attılar ve tıkladım, telefonuma eriştiler. t.c. Kimlik, e-Okul, bütün numaraları almışlar ve adıma şirket açacaklarını söylüyorlar. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu senden küçüktür. Korkutma amaçlı yapıyorlardır. Bir daha önüne gelen linke tıklamazsın bundan sonra.

Bir linke tıklamayla virüs kapamazsınız (eski sürüm tarayıcı kullanmıyorsanız). Numaranızı bulmuşlar kandırıyorlar. İçiniz rahat etmiyorsa telefonunuza bir anti-virüs programı indirip deneyin bakalım sonuç çıkacak mı diye, çıkmayacak.

Bir linke tıklamayla virüs kapamazsınız (eski sürüm tarayıcı kullanmıyorsanız). Numaranızı bulmuşlar kandırıyorlar. İçiniz rahat etmiyorsa telefonunuza bir anti-virüs programı indirip deneyin bakalım sonuç çıkacak mı diye, çıkmayacak.
Ben ona baya bilgilendirici bir rehber attım zaten dostum, linkten değil de belki bir şey açmıştır falan bulaşmış olabilir, bir taratsın bakalım.

Herkesin bilgileri zaten internette geziyor bundan korkmanıza gerek yok. Onlarca kişi var iken neden senin üzerine şirket açsınlar ki bunların akılları yok mu? Korkutmaya çalışan 3-5 küçük yaşlı çocuk çok takılmayın. Üstte paylaşılan virüs silme rehberine bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı