Bütün dövüş sanatlarının ustası olmak

Daha fazla  
Birden aklıma geldi eğer biz bütün dövüş sanatlarında ustaysak ve dövüşte rakibinin ne yapacağını anlayacağımız refleksler olsaydı nasıl güçlü olurduk? Yani bana açıkçası god mode açmış olur gibi hissederdim. Sizin düşünceleriniz ne?

Kanka bütün sanatlarını öğrensek bir de üstüne rakibini ne yapacağını bilen bir refleks olsaydı bana hiçbir şey yapamazdı çünkü refleks çok önemli refklestede ustaysan artık seni hiç kimse yenemez.

Öyle bir şey yok. Mesela boks gibi bir dalda rakibinin yapacaklarını biliyorsun ama tüy siklet karşısına ağır siklet getir bakalım ne olur?

Başkan sence de mahallede çocukların birbirine sorduğu sorulardan değil mi bunlar?

Teknik bilsen de tecrübe, kilo ve güç etkenlerini hesaba katman lazım.

Öyle bir şey yok. Mesela boks gibi bir dalda rakibinin yapacaklarını biliyorsun ama tüy siklet karşısına ağır siklet getir bakalım ne olur?

Yani bayağı kaslı güçlüyse bir şey yapamam ama o vurduktan sonra refleksim ustaysa berabere biter.
Başkan sence de mahallede çocukların birbirine sorduğu sorulardan değil mi bunlar?

Evet bence de.
Silah çektikten sonra ne yapabilirsin?

Matrix olurum bende o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…