Bütün dövüş sanatlarının ustası olmak

Kanka o kaslı güçlü kişi vururken sende refleksten usta ve hızlıyken yumruklarından kolayca kaçabilirsin öylece rakip yorulmaz mı çok art arda vurmaya çabalayıp.
Yorulmaz, en kötü ihtimalle güreşe (submission) döner ve bu sefer vurmak için değil bir yerini kapmak için uğraşır. Elini ağzına sokar :d

Birden aklıma geldi eğer biz bütün dövüş sanatlarında ustaysak ve dövüşte rakibinin ne yapacağını anlayacağımız refleksler olsaydı nasıl güçlü olurduk? Yani bana açıkçası god mode açmış olur gibi hissederdim. Sizin düşünceleriniz ne?
Dediğin şey imkansız, bütün dövüş sanatlarında ustalaşamazsın. 1 ya da 2 tanesini seç, onlarda ustalaş.

Başkan sence de mahallede çocukların birbirine sorduğu sorulardan değil mi bunlar?

Tartışmak ne konuda olursa olsun bilimi geliştirir çünkü insanlar aynı değildir farklı şeyler düşünürler Einstein zamanın göreceli bir kavram olduğunu savunduktan sonra yüzlerce yıllık kanunu çöpe attığı için onunla dalga geçen profesörlere benzetiyorum sizi bu iki farklı şekilde yorumlanabilir dahilerin arasında aptal olmak veya aptalların arasında dahi olmak nereden baktığınıza bağlı ne olursa olsun komik veya saçma düşünün ve tartışın.

Geri
Yukarı