Bütün dövüş sanatlarının ustası olmak

maxresdefault.jpg

Birden aklıma geldi eğer biz bütün dövüş sanatlarında ustaysak ve dövüşte rakibinin ne yapacağını anlayacağımız refleksler olsaydı nasıl güçlü olurduk? Yani bana açıkçası god mode açmış olur gibi hissederdim. Sizin düşünceleriniz ne?

Çok iyi serbest stil dövüşen biri ağzını yüzünü kırardı mutlaka :D

Tartışmak ne konuda olursa olsun bilimi geliştirir çünkü insanlar aynı değildir farklı şeyler düşünürler Einstein zamanın göreceli bir kavram olduğunu savunduktan sonra yüzlerce yıllık kanunu çöpe attığı için onunla dalga geçen profesörlere benzetiyorum sizi bu iki farklı şekilde yorumlanabilir dahilerin arasında aptal olmak veya aptalların arasında dahi olmak nereden baktığınıza bağlı ne olursa olsun komik veya saçma düşünün ve tartışın.

İkisi farklı şeyler, biri diyor ki zaman şunu yaptığında hızlı akıyor, şunu yaptığında yavaş akıyor. Biri de diyor ki bütün dövüş sanatlarını bilirsem kimse beni dövemez, doğru mu yanlış mı?

İkisini bir mi tutuyorsun gerçekten?

Birden aklıma geldi eğer biz bütün dövüş sanatlarında ustaysak ve dövüşte rakibinin ne yapacağını anlayacağımız refleksler olsaydı nasıl güçlü olurduk? Yani bana açıkçası god mode açmış olur gibi hissederdim. Sizin düşünceleriniz ne?

Var zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çin Boks'unu kung fu ile birleştirdi.
Burce LEE kung Fu'su olarak kendi stili var.

Son düzenleme:
Çok iyi serbest stil dövüşen biri ağzını yüzünü kırardı mutlaka :D

Kanka bütün dövüş sanatlarını bilen birisi nasıl ağzımı burnumu kırıyor la o sadece 1 stil dövüş sanatı bilriken ben hepsini nasıl yeniyor imkansız böyle bir şey olmaz bildiğin fiziğe aykırı gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı