Bütün PlayStation 5'ler sorunlu mu?

Diğer Partiler derken çıkacak Slim versiyonunu mu beklemeliyim?
Hayır.
Ürünler parti parti üretilir. Atıyorum, Ocak ayında çıkış yaptı ve X tane üretildi, bu 1. partidir. Şubat ayında Y tane daha üretildi, bu 2. partidir.

İlk parti ürünler, yüz binlercekişi satın alınca üretimden önce yapılan testlerden onlarca, hatta yüzlerce kat daha fazlasına tabi tutulmuş oluyor. Sorun çıkmaması olanaksız gibi bir şey. Diğer partilerde, çıkan sorunlar çözülmüş olur genelde.

Hayır.
Ürünler parti parti üretilir. Atıyorum, Ocak ayında çıkış yaptı ve X tane üretildi, bu 1. partidir. Şubat ayında Y tane daha üretildi, bu 2. partidir.

İlk parti ürünler, yüz binlercekişi satın alınca üretimden önce yapılan testlerden onlarca, hatta yüzlerce kat daha fazlasına tabi tutulmuş oluyor. Sorun çıkmaması olanaksız gibi bir şey. Diğer partilerde çıkan sorunlar çözülmüş olur genelde.
Diğer partiler ne zaman çıkar? Ortalama kaç ay beklemeliyim?

Diğer partiler ne zaman çıkar? Ortalama kaç ay beklemeliyim?

11 Aralıkta çıkıyor. Vatan ve MediaMarkt'ın sitesinden teyit edebilirsiniz.
Ve burada da benim bir sorum olacak; 2. parti ürünün bu kadar hızlı çıkması normal midir? Benim içimde bir şüphe uyandı doğrusu.

Çok değişiklik olacağını sanmıyorum.
Burada dün stoklara gelmişti. Site tam satın alacakken çökmüştü. Aslında dün sipariş vermiştim ve bu gün gelmişti.
İkinci partiyi bekleyin. Kronik bir sorunu yok ama çoğunlukla ilk partiler sorunlu oluyor her konsolda.
Yani 2. Parti konsollar bu ay yeni stoklara gelecek konsollar oluyor. Doğru mu anladım?

Geri
Yukarı