Bütün PlayStation 5'ler sorunlu mu?

Yer
Eskisehir
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Almanya'dan PS5 almayı düşünüyorum. Ama araştırdığıma göre PS5'leri hepsi sorunlu. Ses sorunu, Coil Whine, kapanma vs. bütün PS5'lerde bu sorunlar çıkıyor mu? Sorun çıkarmayan PS5'ler de var mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Duyulmuş kronik bir sorun duymadım ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herkese merhaba,

Almanya'dan PS5 almayı düşünüyorum. Ama araştırdığıma göre PS5'leri hepsi sorunlu. Ses sorunu, Coil Whine, kapanma vs. bütün PS5'lerde bu sorunlar çıkıyor mu? Sorun çıkarmayan PS5'ler de var mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ne yazık ki ilk jenerasyonun çoğu konsolunda çıkmış
Bekleyip 2. jenerasyonu almanızı öneririm.

İlk parti ürünlerin sorunlu olması çakınılmaz olur. Her aldığın sorunlu olacak diye bir şey yok ama kumar oynamak gibi olur.

Biraz bekleyin, diğer partiler üretilsin. O zaman alırsınız, kafanız da rahat olur. Zaten PS'i kullanabileceğin adam akıllı oyun yok şu an.

Kronik sorunu varsa bu insanlar neden 1 saniyede stokları bitiriyorlar ben anlamıyorum.
İlk parti ürünlerin sorunlu olması çakınılmaz olur. Her aldığın sorunlu olacak diye bir şey yok ama kumar oynamak gibi olur.

Biraz bekleyin, diğer partiler üretilsin. O zaman alırsınız, kafanız da rahat olur. Zaten Ps'i kullanabileceğin adam akıllı oyun yok şu an.

RDR 2'nin dijital versiyonu var hesabımda. Onu oynayabilir miyim?

Kronik sorunu varsa bu insanlar neden 1 saniyede stokları bitiriyorlar ben anlamıyorum.
1607109006172.png

RDR 2'nin dijital versiyonu var hesabımda. Onu oynayabilir miyim?
İnternette oynanabileceği yazıyor.

Biraz bekleyin, diğer partiler üretilsin. O zaman alırsınız, kafanız da rahat olur. Zaten PS'i kullanabileceğin adam akıllı oyun yok şu an.
Diğer Partiler derken çıkacak Slim versiyonunu mu beklemeliyim?

Geri
Yukarı