Büyü gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Müslüman'ım, ona göre cevap verin. İslam dininde büyünün gerçek olduğu söyleniyor. Dedeme sorduğumda önceden onlara büyü yapıldığını kendilerini okutunca geçtiğini söylüyor. Sizce gerçek midir?

Evet gerçek. Büyü diye bir şey gerçekten var ama dinimizde haram.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Barbie ile her sey mumkun!

Bilimsel olarak mumkun degilse oznellikten oteye gidemezsiniz.
Uzaylılar var mı hocam? Barbie'yi çok severim "by the way" bu arada.

Allah'ın kesin olarak yasakladığı bir şeydir, günahı Allah'a şirk koşmak ile aynıdır bence dedenize uymayın.

Hatta yukarıdaki yanıtlarda bahsettiğim olayı biraz daha açayım, normalde bahsetmem sakıncalı fakat sonuçta anonimiz hepimiz. Annem küçükken babasından ve annesinden ayrı yetiştiriliyor annenaesi ile. Teyzesi de sürekli büyülerle uğraşan değişik bir kadınmış, içtiği bardak su sayısına kadar karışıp sürekli değişik değişik şeylerle uğraşan bir kadın.

Bu kadının ve yanındakilerin ölümü ıspartada 90'larda hamamın patlaması ile sonuçlandı.
O zamanlardan kalma şeyler annemden sonraki nesline aktarılmış ve bunu 1.5 ay önce bi hoca tarafından öğrendik. Adam benim yüzüme bakıp benim kaşe imza tc cv her şeyi çıkardı aga. Okudu üfledi kutsanmış su :D verdi içtik felan şuan daha iyiyiz.

Hamam patlaması ile ilgili haber linki: Göbek taşı patladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı