Büyük Beklenti Hayal Kırıklığı İle Sonlandı: Watch Dogs

Her yerde büyük söylentiler başladı. Pek tutmuyor olmama rağmen ben bile etkilenmeye başlıyordum. Ama sonradan oyun videosunu görünce vazgeçmiştim. Şahsi olarak etkileyen bir şey yoktu. Ama bu mesele kişisel zevkten de çıktı.

İnsanlar GTA V ile Watch Dogs'u karşılıyordu. Kıyaslamaya koyuyordu. Gelin görün ki daha GTA IV seviyesine bile ulaşamıyor.

Bu arada söylemek istiyorum. GTA V'in Youtube üzerinden seri olarak çekilmiş videolarına baktım. Burak Oyunda kanalını takip etmiyorum ama sadece GTA V videolarını izledim. İzlemek isteyenler için: GTA V - YouTube

Size şunu söylemeliyim GTA V kendi alanında çağ atlamış bir oyun olmuş. Geniş yollarını gerçekten çok beğendim, onun yanında telefon seçeneği IV'ten daha iyi hal almış, arabalar kat kat güzel dediğim gibi bu konuda bile Watch Dogs yanına yaklaşamaz. Onun haricinde 3 ayrı karakter, 3 ayrı macera... Görevler çok daha güzel, polisler daha zeki... Polislere takılmak çok daha eğlenceli hal almış. Hikaye oyunu keyifle oynatıyor. Ve en önemlisi bu oyun bitse dahi kendini en az sağda solda takılarak 1 sene daha oynatır, görevler olmaksızın...

Sizi Merlinin Kazanı'nın haberi ile baş başa bırakayım: Watch Dogs mu, GTA IV mü? - Watch Dogs - Merlin'in Kazanı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunda bir emek tabi sonuçta ama üzüldüğüm nokta ise bu kadar beklentiden sonra böyle bir şeyin çıkacağını hiç düşünmedim. Hayranlarının hayal kırıklığını merak ediyorum. Siz mi bu kadar yücelttiniz yoksa tanıtanlar mı bu kadar yüceltti orasını bilmiyorum. Ama sonuç karşınızda...

Son düzenleme:
Bazıları işi GTA IV'den GTA V'e çevirmiş. GTA IV'ün fiziği GTA V'den daha iyiydi. Özellikle araba dinamikleri.

Gta 5 ile Watch Dogs u karşılaştırmak çok saçma ama bu Ubisoft un başardığını göstermez.

Beklentiyi karşılamayan ama fiyatına göre gayet de güzel bir oyun. Beklentiyi yüksek tuttular.

Beklentiyi karşılamayan ama fiyatına göre gayet de güzel bir oyun. Beklentiyi yüksek tuttular.

Fiyatı çok da küçümsenecek bir tutar değil. Sonuçta piyasada bir sürü oyun var. 100, 100 ,100 batar insan... Önce Mafia II ile GTA IV'ü oynayacağım, o zamana kadar fiyatı iner diye düşünüyorum. Hem oyundaki hatalar giderilir.

Oyun 60 lira, ne alıyorsun yeni çıkmış oyunu 60 liraya. İlerde fiyatı düşer tabi.

Aynen öyle gta 4 niko bir çatışmaya girince salak gibi bağırıyor görev bitincede yüzü garip bi hal alıyor siz duvara arabayı sürtünce mi kıyaslıyorsunuz oyunu? Biraz da size hak veriyorum watch dogs gta 4 gibi salakça bir oyunu yakalayamamış biri 2014 ün biri ise 2008 in oyunu.watch dogs tamamen hayal kırıklığı tamamen...Mafia 2 bile watch dogs dan daha güzel! birde gta 4'de dinamik gölgelendirmeler çok iyi yapılmış ama çatışma sahneleri çok saçma (çok uzun yazdım çeza yiyecem sanırım )

Son düzenleyen: Moderatör:
Play Store bakmadın mı geçenlerde.

Game Key Store'da 54 lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstore'da bir süreliğine 60 TL idi. Bilip bilmeden konuşmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…