Büyük el için Ergonomi Fare Önerisi

Makaleler
42
Merhaba, günde ortalama 10 saat bilgisayar başında olan birisi olarak artık ergonomi fare almanın vaktinin geldiğini düşünüyorum.

Aklımda MX Lift var Vertical ama ufakmış bayağı, bu yüzden okları MX Master 3s'e çevirdim ancak o da bayağı tuzlu. 1.5-2 bin bantlarında güzel ergonomi fare önerilerinizi bekliyorum.

Aslında HyperX Pulsefire Raid'den memnunum ancak biraz daha ergonomik bir şey olursa hem ev hem iş ortamında kullanabilirim diye düşünüyorum. Kablolu fare taşınmıyor.

Hocam adam oyuncu faresi istemiyor. Daha doğrusu adam ofiste veya kişisel kullanımda V3 ile rahat edeceğini sanmıyorum.

@cumali_032
3S'te aşırı fiyat var bir haliyle pahalı. M575 ortalama fiyat içerisinde, bunu öneriyorum.

Fiyatı iyiymiş bu arkadaşın, bir kronikliği yoktur değil mi? Aşırı cazip geldi 3S fiyatına kıyasla.

Daha ortada bir şey var mı? Bir de MX Lift aşırı küçük gelir mi gerçekten?

@cumali_032

Fiyatı iyiymiş bu arkadaşın, bir kronikliği yoktur değil mi? Aşırı cazip geldi 3S fiyatına kıyasla.

Daha ortada bir şey var mı? Bir de MX Lift aşırı küçük gelir mi gerçekten?
Bir kroniği yok gibi, görünmüyor. Fazla artısı var. İlk defa trackball topunu kullanıyorsanız ilk başta alışma süreci var. Gerçekten ergonomi faresi, bilek ağrılarını çözer.

MX Lift büyük elleri kavrayacak gibi aşırı küçük gelmez diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı