Büyük el için fare önerisi

Beyler dün el ölçülerini istedi arkadaş, 24 saat çalıştığım için cetvel vb. yoktu yanımda. Çevremdeki cisimlerle tahmini ölçümler yaptım fakat en son yazdığım mesajda elimin genişliğini yanlış hesaplamışım. Bugün cetvelle ölçtüm; mobilden mesaj düzenleme bulamadığım için yeniden yazıyorum: Elimin uzunluğu 19cm küsür, genişliği de 10cm küsür. Palm tutuş.

Birçok model önerildi hepsini tek tek inceledim fakat çok kalabalık bir öneri listesi oldu. Önerileri biraz daha eleyerek azaltıp doğru seçip yapmak için birşeyler daha eklemek istedim. Teknik olarak hiç bilgim yok buradan çıkan sonuca göre model belirleyeceğim.

Asus öneren var. Asus markasına geçmişimden alerjim var, hiçbir ürününü almak istemediğim bir marka. Birde sol tarafı fazla makrolu model öneren var. O kadar makroya gerek yok.

Özetle ön planda; FPS oyunlarında performansıma etki etmesi ve 3-4 programlanabilir makrosu olmasını düşünülerek nokta atışı önerilerinize ihtiyacım var. Teşekkürler.

Merhabalar,

El ölçüleriniz neredeyse benimle aynı sayılır.
Ben de bayağı araştırarak Razer Basilisk V2 model aldım.
Ben pençe şeklinde tutuyorum gayet makul tutuş açısından. Ayrıca tatmin edecek kadar makrosu da bulunuyor.

Merhabalar,

El ölçüleriniz neredeyse benimle aynı sayılır.
Ben de bayağı araştırarak Razer Basilisk V2 model aldım.
Ben pençe şeklinde tutuyorum gayet makul tutuş açısından. Ayrıca tatmin edecek kadar makrosu da bulunuyor.
Merhaba. Aslında benimde görünüş olarak hoşuma giden model basilisk. Fakat okuduklarıma göre sanki performans açısından deathadder daha iyi izlenimini gördüm. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama sırf bu yüzden deathadder alacağım gibi.

Geri
Yukarı