Büyük hata yapmak

Samwise Gamgee

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bugün bir arkadaşım vardı anlık olay sonucu beraber olalım dedim o da kabul etti.
Şimdi akşam oldu zerre sevgi kalmadı içimde. Bu sorun kırmadan nasıl düzeltilebilir?
Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar, bugün bir arkadaşım vardı anlık olay sonucu beraber olalım dedim o da kabul etti.
Şimdi akşam oldu zerre sevgi kalmadı içimde. Bu sorun kırmadan nasıl düzeltilebilir?
Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Olayı biraz açın. Beraber olalım derken nasıl beraber olmak.

Olayı biraz açın. Beraber olalım derken nasıl beraber olmak.
Hocam olay şu şekil o beni seviyordu fakat ben onu sevmiyordum, bi anlık enerji ile beraber olduk (sevgili olmak anlamında) işte öyle. Şimdi gram bir sevgi yok.
Cinsel ilişkiye girmek herhalde, eğer öyleyse olan olmuş. Ondan hoşlanmadığınızı düzgün bir dille belirtin, bir daha da hormonlara yenik düşüp karşınızdakini kırmayın.
Cinsellik yoktu hocam ama az olsa da çıkar elde etmek içindi.

Hocam olay şu şekil o beni seviyordu fakat ben onu sevmiyordum, bir anlık enerji ile beraber olduk (sevgili olmak anlamında) işte öyle. Şimdi gram bir sevgi yok.

Hocam anlatın bir anlık enerji oldu diye anlatın.

Bu arada beraber olmak terimi yanlış anlaşılıyor.

Hocam olay şu şekil o beni seviyordu fakat ben onu sevmiyordum, bi anlık enerji ile beraber olduk (sevgili olmak anlamında) işte öyle. Şimdi gram bir sevgi yok.
Öyle desene yahu, o zaman ondan hoşlanmadığını düzgünce anlat. Dediğim gibi bir daha da karşındakinin insan olduğu unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı