Yaptığım büyük hata

muhammet.ka

Femtopat
Daha fazla  
3 yıl önce "Arda" adında arkadaşımla tanıştım. Kendisi ile sanaldan arkadaştık ve beraber çok iyi anlaşıyorduk. Resmen abi kardeş gibiydik (benden 1-2 yaş büyük). Her şeyden önce beni ben diye kabul eden bir insandı, hayatımda kimseyi onu kendim kadar yakın görmedim. Arda tam meşgul bir insan sayılmazdı ama yaşadığı şeylerden dolayı bayağı içine kapanıktı. Bana 1 2 hafta yazmadı ben de sinirlendim ve ona 2 3 kelime küfür ettim. O da belli bir müddet sonra bana küfür yazıp beni her yerden engelledi.

Aylar yıllar geçti. Onun bir tane hesabını buldum, çok özür dilediğimi ve barışmamızı söyledim, o da hiçbir şey yazmayıp engeli bastı. Biliyorum yapabileceğiniz bir şey yok ama içimi dökmek istedim. İyi Sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kusura bakma senden büyük adama sanalda olsa küfür edilmez ama oda biraz abartmış sanki ( ettiğin küfürlere bağlı )

Muhammet ben Arda o küfrü etmeyecektin kardeşim o sıralar içime kapanmıştım... İyi sosyaller :)
Arda olsan ismimin muhammet olmadığını bilirdin reis 😀

Hocam kusura bakma senden büyük adama sanalda olsa küfür edilmez ama oda biraz abartmış sanki ( ettiğin küfürlere bağlı )
Ya ben şey demiştim " neden cevap vermiyorsun p*****" demiştim, (ettiğim küfürün anlamını bilmiyordum. Oda bana baya bir saydırmıştı😀

Hak ettin. Nerdesin kanka? Gibi şeyler yazsaydın sana daha çok bağlanırdı. Belki seni deniyordu?
Dostum, o aralar çok yalnızdım ve cidden başta onu yazmıştım, ama cevap gelmeyince onu kaybetmekten korktum ve ani sinirle küfür ettim.

unnamed777 komik bir şey varsa paylaş beraber gülelim dostum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı