Büyük tuvalet yerine sıvı geliyor

ALIMALP

Decapat
Daha fazla  
Tuvaletimin rengi normal dışkı rengi olsa da tamamen sıvı ve acı verici, kesinlikle ve kesinlikle ishal değil, yardımcı olursanız saçma sapan şeyler yazmazsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ALIMALP antibiyotikler mide ağrısı karın ağrısı ve ishal yapabilir. Doktoruna gidip doz düzenlemesi iste veya mide koruyucusu alabilirsin ekstra olarak ishal için probiyotik önerisi al yanında prebiyotik olsun.

Bağırsağındaki faydalı bakteriler ölünce yediğin şeyleri sindirmede zorluk çekiyor bağırsakların ve bazılarını sıvı şeklinde çıkarıyorsun.

Son olarak gaitada dışkıda kan veya siyah lekeler görürsen direk dahiliye doktoruna git ve gaita da gizli kan testi yaptır.

Arkadaşlar antibiyotikdenmiş geçti ama ishal değildi mide asidimi vücut dışarıya atmasından meydana geliyormuş çok acı vericiydi ama iyileştim yardımlarınız için sağ olun.

@ALIMALP antibiyotikler mide ağrısı karın ağrısı ve ishal yapabilir. Doktoruna gidip doz düzenlemesi iste veya mide koruyucusu alabilirsin ekstra olarak ishal için probiyotik önerisi al yanında prebiyotik olsun.

Bağırsağındaki faydalı bakteriler ölünce yediğin şeyleri sindirmede zorluk çekiyor bağırsakların ve bazılarını sıvı şeklinde çıkarıyorsun.

Son olarak gaitada dışkıda kan veya siyah lekeler görürsen direk dahiliye doktoruna git ve gaita da gizli kan testi yaptır.
Kan vs. yoktu neyseki iyileştim.

Anti biyotik nedenliymiş tahmin ettiğim gibi. Ben de aldığımda müshil ilacı almış gibi oluyorum.

Geri
Yukarı