Bulk döneminde büyük tuvalet yapamamak

Wiro8

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum sürekli olarak protein ağırlıklı besleniyorum ve zayıf olduğum için gün içinde alabildiğim kadar kalori almaya çalışıyorum, yeşillik çok az tüketiyorum. Son 1-2 aydır büyük tuvaletimi yapamadığımı yapsam bile çok az yapabildiğimi son 2-3 haftada fark ettim çünkü çok rahatsız edici bir hal almaya başladı artık, bu durumdan kurtulmak istiyorum. Ne yapmalıyım, beslenme düzenimi değiştirmek istemiyorum çünkü zaten çok zor kilo alan ve çok yemek yiyemeyen bir insanım bu 1 yıllık süreç boyunca sadece 10 kilo aldım. Her türlü öneriye açığım.

Günlük su tüketimiz ne kadar ve ne kadar protein kullanıyorsunuz
günlük su tüketimim ortalama 2 Litre. Protein ne kadar aldığıma gelirsek gün içinde 2 yumurta pilav yanında hindi veya tavuk eti gramını hiç bilmiyorum malesef hiç bakmadım kabaca bir tahmin yapacak olursam 250-300 gram 1 ölçek protein tozu akşamları da evde annem ne hazırladıysa onu yiyorum

edit: yaş 18 boy 170 kilo 60

günlük su tüketimim ortalama 2 Litre. Protein ne kadar aldığıma gelirsek gün içinde 2 yumurta pilav yanında hindi veya tavuk eti gramını hiç bilmiyorum malesef hiç bakmadım kabaca bir tahmin yapacak olursam 250-300 gram 1 ölçek protein tozu akşamları da evde annem ne hazırladıysa onu yiyorum

edit: yaş 18 boy 170 kilo 60
Protein tüketimi arttığında su tüketimini de arttırman iyi olur, proteinlerin işlenmesi farklı vücutta. Su tüketimini arttır.

Geri
Yukarı