Büyüyünce ne olacaksınız?

Diş hekimi. Tabi muhtemelen ben yatırımdı oydu buydu bir şekilde anadalımdan ayrılabilirim. Bir bar, pub, kafe açsam veya bir yazılım geliştirsem fena olmazdı, işimi bırakabilirdim.

14 yaşında yazılım, bilgisayar mesleği düşünüyordum, lise de bilgisayar okudum. Şu an 20 yaşındayım ve gerçekleşmiyecek boş bir hayalle vakit kaybetmişim...
Şu an hedefim yakın koruma veya özel güvenlik olmak.

14 yaşında yazılım, bilgisayar mesleği düşünüyordum, lise de bilgisayar okudum. Şu an 20 yaşındayım ve gerçekleşmiyecek boş bir hayalle vakit kaybetmişim...
Şu an hedefim yakın koruma veya özel güvenlik olmak.
Tam benlik cevap. Küçükken Bilgisayar Mühendisliği düşünüyordum, tabii liseye geçince anladım ki tamamen boş bir hayal imiş. Zaten artık ilgimde yok. İkizler burcuyum her şeyden çabuk sıkılan biriyim ilerde iş hayatım nasıl olacak merak ediyorum. Şimdi ise E-Ticaret ve Pazarlama düşünüyorum.

Son düzenleme:
Yani Volkswagen gurubu tamirhanesi açmak fikri var kafamda ama diş hekimliği de olabilir.
Eğer bir düğün konvoyunda Passat göremiyorsanız, konvoya katılamama sebebi dsg arızası yaşamasıdır. Yani sanayi de yatıyordur :)

Geri
Yukarı