BUFF yüklendikten sonra FPS düşüşü

• Konuyu başlatan O.K
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

O.K

Hectopat
Arkadaşlar, kardeşim BUFF diye bir program indirmiş. Sanırım Valorant için hile mi ne yapılıyormuş. Bu sabah fark ettim ve bilgisayarımda inanılmaz FPS düşüşü mevcut. 90 FPS aldığım Battlefield V oyununda 40 FPS görmüyor. Programı kaldırdım elbette ama yine aynı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Malware yazılımı 20 dosya buldu ne işe yarıyorlardı bilmiyorum. 21GB Valorant klasörünü sildim. Bu boyut normal mi? Şu an için FPS sorunum düzeldi gibi ama hâlâ virüs olmasından korkuyorum.

Buff hile değil çoğu kişinin kullandığı bir ödül programı.
Hiçbir fikrim yok program hakkında. Biraz araştırdığımda da bazı insanlar güvenilir derken bazıları güvenilir değil demiş. Direkt olarak sebep olmasa da bu olaydan sonra inanılmaz bir düşüş yaşadığım gerçek ki ben de asıl sebebi arıyorum zaten :)

Mining yapıldığı iddia edilen premium hesabın olmaz ise oynadığın oyunlardan aldığın ödülleri çekemiyorsun. Saçma sapan gereksiz bir uygulama bence. Onu oynayana kadar blankos block party oyununu indirin hem oynayın hemde 18 yaş üstündeyseniz uphold hesabınıza para kazandırın ordanda binance hesabı açarak tl kartına komizyonsuz çekersiniz. 2 ayda bir hergün 1 saat oynarsanız. 250-300 tl arası kazanç sağlarsınız. İlerde iyi oynarsanız 30 dk yeterli :)

@DKB nin belirttiği gibi Buff hile programı değildir oyunlardan puan kazanıp mağazasında ödül alabileceğiniz bir sistemi var. Fps düşüşü yaşama nedeniniz muhtemelen buff ile birlikte çalışan overwolf programıdır. Overwolf programı oyunların kayıtlarını da alıyor daha sonra izleyebileceğiniz şekilde özet yada tamamı olarak kayıtlar olusturuyor. Bu arkada çalışan sistem yüzünden pcniz yavaşlayıp fps düşüşü yaşatıyor olabilir. Bu uygulamaları sildiğinizde sorun düzelir diye düşünüyorum ihtiyacınız yoksa

@DKB nin belirttiği gibi Buff hile programı değildir oyunlardan puan kazanıp mağazasında ödül alabileceğiniz bir sistemi var. Fps düşüşü yaşama nedeniniz muhtemelen buff ile birlikte çalışan overwolf programıdır. Overwolf programı oyunların kayıtlarını da alıyor daha sonra izleyebileceğiniz şekilde özet yada tamamı olarak kayıtlar olusturuyor. Bu arkada çalışan sistem yüzünden pcniz yavaşlayıp fps düşüşü yaşatıyor olabilir. Bu uygulamaları sildiğinizde sorun düzelir diye düşünüyorum ihtiyacınız yoksa
Efendim yaptığım ilk şey bu uygulamaları kaldırmak oldu ama yine de değişiklik olmamıştı. 3 farklı yazılımla tarama yapıp Valorant dahil klasörleri manuel sildikten sonra kendine geldi.

Geri
Yukarı