Bugün ameliyata giriyorum

Şu anda yatış odasındayım, 15 20 dakika sonra sedye ile ameliyathaneye götürecekler.

Geçmiş olsun şimdiden. Narkoz verecekler sanırım. İyi uykular :D

Normalde az doz veriyorlardı şimdi bir de yoğun doz vereceklermiş. Az doz ile aynı etki olur dedi ama tam güvenemedim. Sövmesem iyi 😂

Her seferinde narkoz alırken çok stres oluyorum. Aldıktan sonra aslında bir şey yokmuş diyorum ama tekrar almam gerektiğinde yine stres oluyorum garip bir şekilde.

Şimdi giriyorum arkadaşlar, hadi hayırlısı.

Şuanda çıktım ameliyattan ama bildiğiniz yanlış operasyon yapmışlar. Boynuma takmışlar göğsüm yerine ben 6 ay nasıl durayım bununla fotoferez.

Kafayı yiyeceğim nasıl böyle bir hata yapabilirler ya.

Utanmadan birde bana ne dedildiyse onu yaptım diyor cerrah, bizim alttaki danışman şuana kadar 11 12 çocuğu katater için ameliyata gönderdim birisinin bile boynunda takıldığını görmedim dedi. Doktorunumuza söyledik boyundan olması imkansız dedi. Şaka gibi gerçekten.

Son düzenleme:
Normalde az doz veriyorlardı şimdi bir de yoğun doz vereceklermiş. Az doz ile aynı etki olur dedi ama tam güvenemedim. Sövmesem iyi 😂

Her seferinde narkoz alırken çok stres oluyorum. Aldıktan sonra aslında bir şey yokmuş diyorum ama tekrar almam gerektiğinde yine stres oluyorum garip bir şekilde.

Şimdi giriyorum arkadaşlar, hadi hayırlısı.

Şu anda çıktım ameliyattan ama bildiğiniz yanlış operasyon yapmışlar. Boynuma takmışlar göğsüm yerine ben 6 ay nasıl durayım bununla fotoferez.

Kafayı yiyeceğim nasıl böyle bir hata yapabilirler ya.

Utanmadan bir de bana ne dedildiyse onu yaptım diyor cerrah, bizim alttaki danışman şu ana kadar 11 12 çocuğu katater için ameliyata gönderdim birisinin bile boynunda takıldığını görmedim dedi. Doktorunumuza söyledik boyundan olması imkansız dedi. Şaka gibi gerçekten.

Geçmiş olsun. Yanlış operasyon yapıldıysa dava açma hakkınız bulunuyor.

Geri
Yukarı