Bugün benim doğum günüm

KralinKizi

Picopat
Daha fazla  
Bugün benim doğum günüm ama 5 yildan beri kutlamiyorum kutlayasim da gelmiyor. Psikolojim çok bozuk, beni anlayan da yok, çok yalnizim. İçimden ağlamak geliyor, hayatim berbat durumda, ne yapacağimi bilmiyorum yani çok kötüyüm. Buraya da yaziyorum içimi dökmek istedim. Sizden tavsiye istiyorum, biktim artik hayattan. Hep yalan hep güvensizlik. Şimdi bize ne diyeceksiniz ama ben yine de yazdim, patlamak üzereyim her şey üst üste geliyor😭😔😶

Hem sarhoşum hem yastayım.
Ds-3lSiX4AA_3wf.jpg

Bugün benim doğum günüm ama 5 yildan beri kutlamiyorum kutlayasim da gelmiyor. Psikolojim çok bozuk, beni anlayan da yok, çok yalnizim. İçimden ağlamak geliyor, hayatim berbat durumda, ne yapacağimi bilmiyorum yani çok kötüyüm. Buraya da yaziyorum içimi dökmek istedim. Sizden tavsiye istiyorum, biktim artik hayattan. Hep yalan hep güvensizlik. Şimdi bize ne diyeceksiniz ama ben yine de yazdim, patlamak üzereyim her şey üst üste geliyor😭😔😶
Kaç yaşındasın, nerede yaşıyorsun, ailenle aran nasıl, bir rahatsızlığın var mı? bazı sorular cevapsız kalınca yorum yapmamızın bir anlamı yok.

Kaç yaşındasın, nerede yaşıyorsun, ailenle aran nasıl, bir rahatsızlığın var mı? Bazı sorular cevapsız kalınca yorum yapmamızın bir anlamı yok.

18e bastim ailemle aram iyi rahatsizliğim var kalp bozukluğu. Evet sorunuza cevap vereceğim ama bilmeden yorum yapan var. Şimdi siz ergenlik yaşinizda böyle oluyor diyeceksiniz ama ben o aşamayi aşdim benim hayatimi yaşamak istemezsin...

Yeni konular

Geri
Yukarı