Bugün doğum günüm!

İnan ki kimseye ihtiyacın kalmıyor belirli bir yaştan sonra, ne ailen ne arkadaşın kalıyor. O yüzden kendi ayaklarının üstünde durmayı şimdiden öğrendiğin için çok şanslısın, asla pes etme! bu seni güçlü bir insan yapacak, doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın dostum ♥

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(İsminizi nickinizden dolayı Ali olarak varsayıyorum 🙂.)

Haha sen nasıl bir kralsın ya teşekkür ederim.

Benim babam da kutlamadı üzülmeye değmez. Kimseye hakettiğinden fazla vermeyeceksin.

Öyle tabii ki de

Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Teşekkür ederim hocam.

Doğum gününüz kutlu olsun.

Teşekkür ederim.

Doğum günün kutlu olsun reis. Boş ver kızın dediğini. Sizi seviyoruz. Bende kendi doğum günümde kendime hediye almıştım.

Teşekkür ederim reis, umurumda bile değil yarim saat aralıksız güldüm, bunu diyen kız konuşurken ağzından salya akıtıyor ve çirkin birisi karakter olarak da fiziksel olarak da.

Doğum günün kutlu olsun reis. Boş ver kızın dediğini. Sizi seviyoruz. Bende kendi doğum günümde kendime hediye almıştım.

Para olsa hediye olarak ekran alacaktım ama oda yok üzdü, teşekkür ederim reis.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
!

Bu adam pkklı değil miydi?

Doğum gününüz kutlu olsun. Sabredin hayat herkese 1 kere bile olsun güler.

Bekliyorum zaten bakalım ne kadar daha dayanacağım.

Öncelikle doğum günün kutlu olsun. Ailenin veya çevrenin senin hakkında iyi veya kötü düşünmesi senin gerçekten ne olduğunu değiştirmez. Tabii sen kendini değiştirmediğin sürede. Tamam başkalarının düşünceleri önemli fakat senin izin verdiğin kadar. Aile içerisindeki olayları bilemem ama en azından olabildiğince iletişimini iyi tut. Yapmaktan hoşlandığın bir şeyler varsa onları yap. Özellikle bugün kimsenin seni üzmesine izin verme.

Mutlu yıllar dilerim.

Değerli mesajın için teşekkür ederim, beni eleştiren kişi güzel olsa lafım olmayacak ama çirkindi yani fiziksel olarak da karaktersel olarak da.

Reis öncelikle deme öyle, keşke doğmasaydım demek falan, insan olmak bu hayattaki en değerli şey, sen bunun farkına var yeter ki boş ver gitsin, doğum günün kutlu olsun 🎈.

Teşekkür ederim kral.

İnan ki kimseye ihtiyacın kalmıyor belirli bir yaştan sonra, ne ailen ne arkadaşın kalıyor. O yüzden kendi ayaklarının üstünde durmayı şimdiden öğrendiğin için çok şanslısın, asla pes etme! Bu seni güçlü bir insan yapacak, doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın dostum ♥

Çok teşekkür ederim kral.

Bu kadar moral bozma bence. Mutlu olabileceğin illaki bir şeyler vardır. Doğum günün kutlu olsun.

Yok vallahi ya, laptopum olsa tüm gün söker takar söker takar mutlu olurum da oda yok.

Ben de 15 Temmuz da doğdum.

15 Temmuz gecesiii.

Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı