Bugün doğum günüm

jj.r6x

Centipat
Arkadaşlar bugün doğum günüm normalde 4 tane yakın dostum var ve hepsinin doğum günlerine gittim, hediyeler falan aldım. Bu günde benim doğum günüm ama kimse ne doğum günü mesajı attı, ne de kutladı. Ailem pasta aldı kutladık ama arkadaşlarım mesaj atmadı. Doğum günüm bitti olsun, en azından ailemle olmak güzeldi. Kız arkadaşım yok zaten olsaydı belki o kutlardı, sadece ailem ve Technopat Sosyal'den bir doğum günü mesajı aldım ama beni üzen tarafı arkadaşlarımın bir doğum günü mesajı bile yazmaması. Başka insanların Instagram hikayelerine bakıyorum, 20-30 kişi mekanlarda doğum günü kutlarken, benim DM kutumda 1 mesaj bile yok. (Tanıdığım herkes bugün doğum günüm olduğunu biliyor) herkese iyi günler.

Arkadaşlar bugün doğum günüm normalde 4 tane yakın dostum var ve hepsinin doğum günlerine gittim, hediyeler falan aldım. Bu günde benim doğum günüm ama kimse ne doğum günü mesajı attı, ne de kutladı. Ailem pasta aldı kutladık ama arkadaşlarım mesaj atmadı. Doğum günüm bitti olsun, en azından ailemle olmak güzeldi. Kız arkadaşım yok zaten olsaydı belki o kutlardı, sadece ailem ve Technopat Sosyal'den bir doğum günü mesajı aldım ama beni üzen tarafı arkadaşlarımın bir doğum günü mesajı bile yazmaması. Başka insanların Instagram hikayelerine bakıyorum, 20-30 kişi mekanlarda doğum günü kutlarken, benim DM kutumda 1 mesaj bile yok. (tanıdığım herkes bugün doğum günüm olduğunu biliyor) herkese iyi günler.

İyi ki doğmuşsunuz hocam iyi ki buradasınız.

Arkadaşlar bugün doğum günüm normalde 4 tane yakın dostum var ve hepsinin doğum günlerine gittim, hediyeler falan aldım. Bu günde benim doğum günüm ama kimse ne doğum günü mesajı attı, ne de kutladı. Ailem pasta aldı kutladık ama arkadaşlarım mesaj atmadı. Doğum günüm bitti olsun, en azından ailemle olmak güzeldi. Kız arkadaşım yok zaten olsaydı belki o kutlardı, sadece ailem ve Technopat Sosyal'den bir doğum günü mesajı aldım ama beni üzen tarafı arkadaşlarımın bir doğum günü mesajı bile yazmaması. Başka insanların Instagram hikayelerine bakıyorum, 20-30 kişi mekanlarda doğum günü kutlarken, benim DM kutumda 1 mesaj bile yok. (Tanıdığım herkes bugün doğum günüm olduğunu biliyor) herkese iyi günler.
Doğum günün kutlu olsun. Benimde doğum günümü tek ailem mesaj yoluyla kutladı. Evde tek başıma pasta yedim ama güzeldi :D

Geri
Yukarı