Bugün doğum günüm

Doğum günün kutlu olsun.

Dogum günün kutlu olsun. Merak etme yasin ilerledikce dogum günlerinin ne kadar gereksiz, bos is oldugunu sende fark edeceksin.

Gereksiz değil yılda 1 kere olan ve dünyaya geldiğin zamanı kutluyorsun ve ailen ile eğleniyorsun bunun yaşla herhangi bir ilgisi yok 40 yaşlarında adamlar gördüm doğum gününde çocuk gibi sevinen.

Dogum günün kutlu olsun. Merak etme yasin ilerledikce dogum günlerinin ne kadar gereksiz, bos is oldugunu sende fark edeceksin.

Çok teşekkür ederim.

Doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar 🎂

Çok teşekkür ederim.

Agam yalnız değilsin, doğum günün kutlu olsun.

Çok teşekkür ederim. BİZ BİZEYİZ

Doğum günün kutlu olsun.

Gereksiz değil yılda 1 kere olan ve dünyaya geldiğin zamanı kutluyorsun ve ailen ile eğleniyorsun bunun yaşla herhangi bir ilgisi yok 40 yaşlarında adamlar gördüm doğum gününde çocuk gibi sevinen.

Haklısınız hocam.

Arkadaşlar bugün doğum günüm normalde 4 tane yakın dostum var ve hepsinin doğum günlerine gittim, hediyeler falan aldım. Bu günde benim doğum günüm ama kimse ne doğum günü mesajı attı, ne de kutladı. Ailem pasta aldı kutladık ama arkadaşlarım mesaj atmadı. Doğum günüm bitti olsun, en azından ailemle olmak güzeldi. Kız arkadaşım yok zaten olsaydı belki o kutlardı, sadece ailem ve Technopat Sosyal'den bir doğum günü mesajı aldım ama beni üzen tarafı arkadaşlarımın bir doğum günü mesajı bile yazmaması. Başka insanların Instagram hikayelerine bakıyorum, 20-30 kişi mekanlarda doğum günü kutlarken, benim DM kutumda 1 mesaj bile yok. (Tanıdığım herkes bugün doğum günüm olduğunu biliyor) herkese iyi günler.
Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun.

Boş ver onları takma benim de kimse kutlamıyor yıllardır hiçbir arkadaş kutlamadı şu an doğum günününe ömründen 1 yıl daha eksildi diye düşünüyorum. Kısacası hayat devam ediyor boş ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı