Bugün ilk defa üye oldum ''Merhaba''

Miraç Düzgün

Centipat
Öncelikle herkese selamlar. 4 yıldır oturum açmadan anonim olarak takıldığım bu eşsiz foruma bugün ansızın kayıt olma kararı aldım. Bu zamana kadar açılan konular vasıtasıyla bana birçok yardımı dokunan siz sosyal üyelerine ve Moderasyon ekibine teşekkürü bir borç bilirim. Bu saatten sonra bende bilgimi bilgi edinmek isteyenlere paylaşacağım. Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selamlar. 4 yıldır oturum açmadan anonim olarak takıldığım bu eşsiz foruma bugün ansızın kayıt olma kararı aldım. Bu zamana kadar açılan konular vasıtasıyla bana birçok yardımı dokunan siz sosyal üyelerine ve Moderasyon ekibine teşekkürü bir borç bilirim. Bu saatten sonra bende bilgimi bilgi edinmek isteyenlere paylaşacağım. Herkese iyi sosyaller.
Hoş geldiniz demeye girdim, 4 yıllık anonim çıktınız hocam :D. Hayırlı olsun hesabınız.

Türk forumları arasında kurallar konusunda en sert olan, ve çoğu forumlara göre daha düzgün olan Technopat'a hoşgeldin :)
Not: Galiba yazım yanlışı yapmışsın moderatör düzeltmiş ilk uyarın hayırlı olsun. Ama üzülme olur öyle şeyler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı