İlk defa aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle deme usta. Ben hiç bir kız için ağlayacağımı düşünmezdim ama beni engellediği gün ağlamıştım. Ondan sonra 3-4 kere daha engelledi, bazen silip tekrar ekliyor falan. Ot ot konuşuyoruz. Ama artık ona dost, kardeş gözüyle bakıyorum. Nedenini bilmiyorum ama yeni okulumda, yani liseye gittiğimde ilk gün bir kıza aşık oldum. Üniversiteye kadar aynı kalacak herhalde. En son da o zaman ağladım. 3 yıl oldu. Daha sonrasında şu filmlerde hep söylerler "Gözüme toz kaçtı" diye. O gerçekten varmış, çok oldu bana. 1-2 damla gözyaşı döktüğüm oldu. Şimdi düşündükçe gülüyorum. Çok saçma şeylere ağlamışım. Ama tecrübe bunların hepsi. Yaşamak gerek. Dostum sen en iyisi ağla. Yada açıl. Ben 2 kere açıldım. Daha doğrusu öğrenmesini sağladım. Direkt yüzüne söyleyemedim. İlk aşık olduğum kişiye telefonda söylediğimde nefesim tıkanmıştı. O da aklıma geldikçe gülüyorum. Yüzüne karşı söyleyebileceksen söyle. En iyisi bu bence.

Aşk öyle masum bir şey ki, tek taraflı da olsa insan mutlu olabiliyor.

Onu başkasıyla görünce pek mutlu olunmuyor. Bu arada benim ilk aşık olduğum kişiyle en iyi arkadaşım çıkıyordu. Ben o durumda bile hayatta kaldım. :ıslık:

Şuanlık Kalbimize Gömelim zamanı gelince bakıcam artık teşekkürler arkadaşlarım abilerim .

Onu başkasıyla görünce pek mutlu olunmuyor. Bu arada benim ilk aşık olduğum kişiyle en iyi arkadaşım çıkıyordu. Ben o durumda bile hayatta kaldım. :ıslık:
Yani Canımı sıkmamam gerek teşekkür ederim kardeşim .

Aşk öyle masum bir şey ki, tek taraflı da olsa insan mutlu olabiliyor.
Katılıyorum :(

Öyle deme usta. Ben hiç bir kız için ağlayacağımı düşünmezdim ama beni engellediği gün ağlamıştım. Ondan sonra 3-4 kere daha engelledi, bazen silip tekrar ekliyor falan. Ot ot konuşuyoruz. Ama artık ona dost, kardeş gözüyle bakıyorum. Nedenini bilmiyorum ama yeni okulumda, yani liseye gittiğimde ilk gün bir kıza aşık oldum. Üniversiteye kadar aynı kalacak herhalde. En son da o zaman ağladım. 3 yıl oldu. Daha sonrasında şu filmlerde hep söylerler "Gözüme toz kaçtı" diye. O gerçekten varmış, çok oldu bana. 1-2 damla gözyaşı döktüğüm oldu. Şimdi düşündükçe gülüyorum. Çok saçma şeylere ağlamışım. Ama tecrübe bunların hepsi. Yaşamak gerek. Dostum sen en iyisi ağla. Yada açıl. Ben 2 kere açıldım. Daha doğrusu öğrenmesini sağladım. Direkt yüzüne söyleyemedim. İlk aşık olduğum kişiye telefonda söylediğimde nefesim tıkanmıştı. O da aklıma geldikçe gülüyorum. Yüzüne karşı söyleyebileceksen söyle. En iyisi bu bence.
Teşekkür ederim kardeşim şimdilik takmamaya çalışıcam gözümü yummaya çalışıcam şuan istesemde yapamam çünkü bi sevdiği var sonuçta .

Şuan gönlü başkasnda.Uzak dur boşver.
Yanında kimse olmadığı zaman seni fark edecektir inş. :)

Yaşını gördüm dostum alınma ama daha küçüksün sen boşver bende senin yaşındayken yaşamıştım ,çok aşıksan unutamasın gözünü yumarsan her sene aklına gelir unutmaya çalışma git konuş sonra insan unutamıyor cidiyim.

Varlığını bildiğin mutluluğun, yokluğuna katlanmaya çalışmaktır bazen aşk... Mutluluğu güzel, acısı bir başka güzeldir...

Hepinize teşekkürler arkadaşlarım abilerim. Fakat şuan başka birisiyle birlikle olduğu için 3 maymunu oynucam gibi .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı