Bugün seçim var!

Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunuz kimden yana oldu?

• Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 28 13,3%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 164 78,1%
  • Sinan Oğan

Oy: 18 8,6%

• Oy verenlerin toplamı
    210
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Demokrasinin anlamı şöyle; "Demokrasi veya el erki[1], dünyadaki tüm üye veya vatandaşların, organizasyon veya devlet politikasını şekillendirmede eşit hakka sahip olduğu bir tür yönetim biçimidir" "siyasal denetimin doğrudan doğruya halkın ya da düzenli aralıklarla halkın özgürce seçtiği temsilcilerin elinde bulunduğu, toplumsal ve ekonomik durumu ne olursa olsun tüm yurttaşların eşit sayıldığı yönetim biçimi." sanırım bilmiyorsun.

3.taraf oyları bölüp seçimi AKP'ye teslim ederse AKP'nin mükemmel demokratik yönetimini görürsün. AKP kazanırsa ortada ne demokrasi ne de insan hakkı bırakır, burada amaç demokrasiyi korumak. Bunun tek yolu da CHP'ye oy verip AKP'den kurtulmak. 2028'de kimse verirsen ver.

Hocam CHP'yi bilmiyoruz. Yıllardır hiç hükümete gelmedi, ak partide kötü. Ben ikisine de vermek istemiyorum anlayın beni.

Oy kullanmaya gitmez isem her parti için yaklaşık yüzde 0.000001 başarı artışı olur.

Ne güzel kendinle celişiyorsun ee inceye niye atmak istiyordun mantıken oda hükümete gelmedi bırak kardeşim ya sen oy atma senden fayda gelmez vallahi.

He kanki o konuda Türkiye ilk başta zaten İslam cumhuriyeti olarak kuruldu. 7 yıl kadar sürdü. Tekrar özüne dönüyor ha :D.

Heh be şöyle kudurunca gercek yüzünü göster az.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı