KYK kredisi bugün yatan var mı?

squaLLxq

Hectopat
Arkadaşlar kimlik numaramın son hanesi 8 yani bugün yatması gerekiyor fakat daha hesap bile açılmamış. Kart'ta agt ile gönderildiği için elime ulaşmadı zaten rezalet bir firma 2. kez beni böyle mağdur edişleri iade etmişler kartı bir de ortalıkta yok kartım yani.
Öncelikle şunu sormak istiyorum kart gelmeden hesabı kullanabiliyor muyuz yani para yatıyor mu?

Bir de benim gibi kredileri bugün yatması gerekip yatan oldu mu?

Müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadığımdan bunları sormak için buraya konu açmak istedim.

Arkadaşlar kimlik numaramın son hanesi 8 yani bugün yatması gerekiyor fakat daha hesap bile açılmamış. Kart'ta agt ile gönderildiği için elime ulaşmadı zaten rezalet bir firma 2. kez beni böyle mağdur edişleri iade etmişler kartı bir de ortalıkta yok kartım yani.
Öncelikle şunu sormak istiyorum kart gelmeden hesabı kullanabiliyor muyuz yani para yatıyor mu?

Bir de benim gibi kredileri bugün yatması gerekip yatan oldu mu?

Müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadığımdan bunları sormak için buraya konu açmak istedim.
kyk aldığın kacıncı sene bu sene

KYK ilk defa alanlar ocakta alıyor diye biliyorum ocakta 3 aylık veya 2 aylık neyse birikmiş şekilde alıyorsun bu sene değişmedilerse öyleydi hersene
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Krediler gece 00.15 gibi yatıyor. Kartınız gelmediği için hesabınız bulunmamaktadır diyor olabilir. Sonuçta imza atmanız gerekiyor.

Knk ziraat hesabın var mı? Eğer varsa menüden kartlarım kısmına tıkla ve orada banka kartlarım kısmında bankkart genç var. Eğer orada bankkart genç görüyorsan altında zaten kullanılabilir bakiye yazar. Benim de bugün yattı ve 2500 yatmış.

Krediler gece 00.15 gibi yatıyor. Kartınız gelmediği için hesabınız bulunmamaktadır diyor olabilir. Sonuçta imza atmanız gerekiyor.
Ben imza atmadım çünkü ben yokken yurt görevlisi almış ama Ziraat hesabımda gözüküyor bankkart genç kartım. Şu anda kullanılabilir bakiye 2500 yazıyor. Harcayabiliyorumdur herhalde.

Son düzenleme:
Kanka ziraat hesabın var mı? Eğer varsa menüden kartlarım kısmına tıkla ve orada banka kartlarım kısmında Bankkart genç var. Eğer orada Bankkart genç görüyorsan altında zaten kullanılabilir bakiye yazar. Benim de bugün yattı ve 2500 yatmış.

Ben imza atmadım çünkü ben yokken yurt görevlisi almış ama Ziraat hesabımda gözüküyor Bankkart genç kartım. Şu anda kullanılabilir bakiye 2500 yazıyor. Harcayabiliyorumdur herhalde.

Evet orada gozukuyor ama sanirim karti almadigim surece hesap olarak gozukmeyecek Agt'ye de kaldiysak ben zor alirim karti.

Geri
Yukarı