Buharkeyf güvenilir mi?

iJoseph0

Centipat
Yer
Türkiye, Ankara
Arkadaşlar merhaba. Buharkeyfden 1 adet Smok R Kiss Kit almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç almadım internetten elektronik buharkeyfden daha öncesinde likit alışverişi yapmıştım fakat elektronik sigara almadım güvenilir mi? 3 3.5 bintl civarı bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye bu eskimiş modele bu kadar fazla para veriyorsun ki ? Sarım yapmak istemiyorsan coil ile kullanmak istiyor isen drag 4,target 200,l200,t200,z200,argus xt gibi kitlere bakman daha iyi olur.
Buharkeyf güvenilir diyor herkes şikayet duymadım daha önce ama o dediğin modellerin sıfırı telegram satıcılarında 2.5 civarına veya daha ucuza rahatça bulunur. Emin ol arkasında kimin olduğunu bilmeden almaktan daha iyidir tedarikçiden almak.

Niye bu eskimiş modele bu kadar fazla para veriyorsun ki? Sarım yapmak istemiyorsan coil ile kullanmak istiyor isen drag 4, target 200, L200, T200, Z200, argus XT gibi kitlere bakman daha iyi olur.
Buharkeyf güvenilir diyor herkes şikayet duymadım daha önce ama o dediğin modellerin sıfırı Telegram satıcılarında 2.5 civarına veya daha ucuza rahatça bulunur. Emin ol arkasında kimin olduğunu bilmeden almaktan daha iyidir tedarikçiden almak.

Normal sigarayı bırakıp elektroniğe geçeceğim ve sağlam uzun süreli malzemelerine kolay erişebileceğim bir cihaz gerek dediğin cihazlar bunları içeriyor mu uzun süreli kullanım yapabilir miyim veyahut bir problemde malzemesini seri bulabilir miyim?

Normal sigarayı bırakıp elektroniğe geçeceğim ve sağlam uzun süreli malzemelerine kolay erişebileceğim bir cihaz gerek dediğin cihazlar bunları içeriyor mu uzun süreli kullanım yapabilir miyim veyahut bir problemde malzemesini seri bulabilir miyim?
Bu tarz nargile tipi modeller ile sigarayı bırakman çok zor olacaktır. MTL cihazlara bak derim.
Vaporesso Xros serisi,
Voopo Argus P1 v.b cihazlar.

Evet dediklerinin hepsini dediğim cihazlarda yapabilirsin. Attığın cihaz eski asıl onda sıkıntı yaşarsın. Ayrıca bu cihazlar dl içim modeller amaç sigarayı bırakmak ise mtl podlara yönelmen daha iyi olur bırakman açısından. Bu modellerle de bırakanları tanıyorum orası ayrı.

Bu tarz nargile tipi modeller ile sigarayı bırakman çok zor olacaktır. Mtl cihazlara bak derim.
Vaporesso xros serisi,
Voopo argus P1 vb cihazlar.

Sigarayı bırakmayacağım sadece elektroniğe geçeceğim 6mg nikotin ile kullanım yapacağım.

Evet dediklerinin hepsini dediğim cihazlarda yapabilirsin. Attığın cihaz eski asıl onda sıkıntı yaşarsın. Ayrıca bu cihazlar dl içim modeller amaç sigarayı bırakmak ise mtl podlara yönelmen daha iyi olur bırakman açısından. Bu modellerle de bırakanları tanıyorum orası ayrı.
Sigarayı bırakmayacağım sadece elektroniğe geçeceğim 6mg nikotin ile kullanım yapacağım.

Hangisini almam sizce daha sağlıklı olur?

Son düzenleme:

Hangisini almam sizce daha sağlıklı olur?
Hem sigara içip hemde niye elektronik sigara içiyorsun anlamadım. Kendini mi sevmiyorsun

Ben T200 öneririm dokunmatik ekranı var ve coil ömrü/tad doyumu çok iyi. Coilleri biraz pahalı tek sıkıntısı o. Onun yanında Argus GT2 de öneririm voopoo coil konusunda tokatlar bana göre çoğu markayı.

Hem sigara içip hem de niye elektronik sigara içiyorsun anlamadım. Kendini mi sevmiyorsun.

Ben T200 öneririm dokunmatik ekranı var ve coil ömrü/tad doyumu çok iyi. Coilleri biraz pahalı tek sıkıntısı o. Onun yanında argus GT2 de öneririm voopoo coil konusunda tokatlar bana göre çoğu markayı.

Normal paket sigarayı bırakacağım.

Normal paket sigarayı bırakacağım.

Bazıları paket sigarayı bırakıp elektroniğe geçiip en son onu da bırakıyor ben bağımlılık olarak elektroniğe geçmek istiyorum yani elektroniği sonradan zevk olarak içmeyeceğim.

Genellikle sıkıntısız teslimat yapıyorlar. Dört dörtlük değil, idare eder. Hiç dolandiricilik vakası da duymadım, yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı