BuildBox Crack nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

timucinc01

Hectopat
Ben oyun yapmak istiyorum ve iyi bir oyun motoru olarak Buildbox'u buldum ama ücretli olduğu için alamadım. Aranızda Crack yapmasını yapmayı bilen var mı bana yardımcı olabilecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Korsana destek verilmiyor bu forumda. Para vermeyeceksen veya veremeyeceksen, kullanma olsun bitsin.
Cryengine 5, Unreal engine gibi beleş oyun motorlarını kullan. Bu arada beleşler diye önyargılı yaklaşma; PUBG ve Fortnite Unreal Engine ile, Crysis serisi ve Hunt: Showdown Cryengine 5 ile yapıldı.
Oyunu build edemeyeceksiniz, export alamayacaksınız, gelir elde edemeyeceksiniz vs. Ne gerek var ? Verin parasını alın.

Korsana destek verilmiyor bu forumda. Para vermeyeceksen veya veremeyeceksen, kullanma olsun bitsin.
Cryengine 5, Unreal engine gibi beleş oyun motorlarını kullan. Bu arada beleşler diye önyargılı yaklaşma; PUBG ve Fortnite Unreal Engine ile, Crysis serisi ve Hunt: Showdown Cryengine 5 ile yapıldı.

Çözüm
Oyun gelistirmeden once, hatta herhangi bir yazilim parcasi gelistirmeden once; gelistirenlere saygili olmayi ogren ve lisansli urun al.
Ikincisi, bu konunun programlama ile ilgisi yok.
Ucretsiz oyun motorlari var onlarla baslayabilirsin. Unity, LibGDX gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı