Bulgaristan'da PS5 fiyatları nedir?

ellas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Bulgaristan'a çıkan bir arkadaşıma PS5 aldıracağım. Mağazalarda fiyatlar sabit midir?
İstediğim model PS5 Dijital Slim modeli.
Yakın zamanda çıkmış olan birisi fiyat bilgilendirmesinde bulunabilir mi? Bunun için internet sitesi bulamadım yani internet sitesi bilen birisi varsa gösterebilir mi?
450 veya 500 Euro gibi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
MediaMarkt orada TechnoMarket olarak geçiyor anladığım kadarı ile ve PS5 Slim 1100 leva aynı 18000₺

Euro bazından 562€'ya tekabül ediyor.

MediaMarkt orada TechnoMarket olarak geçiyor anladığım kadarı ile ve PS5 Slim 1100 leva aynı 18000₺

Euro bazından 562€'ya tekabül ediyor.
Anladım, farklı mağazalar orada ne olarak geçiyor acaba? 500 euro gibi bir civara bulabilme şansım var mı?

Anladım, farklı mağazalar orada ne olarak geçiyor acaba? 500 euro gibi bir civara bulabilme şansım var mı?

Bulunabilir ancak şu şu vardır diyemem.

Hani arkadaşın oraya gidince soracak akrabalarına.

Anlıyorum, bakabileceğim internet siteleri hakkında bilginiz var mıdır?

Maalesef. Bir ara düşündüğümden attığım yeri biliyorum.

Mağaza fiyatlarında ufak değişkenlikler olabilir gidip bakılması gerek. Abim Almanya'ya gittiğinde internette 60-65€ olan Xbox kontrolcüsünü 44€'ya almıştı.

Maalesef. Bir ara düşündüğümden attığım yeri biliyorum.

Mağaza fiyatlarında ufak değişkenlikler olabilir gidip bakılması gerek. Abim Almanya'ya gittiğinde internette 60-65€ olan Xbox kontrolcüsünü 44€'ya almıştı.
Anladım, ben ön bilgi olması amacıyla internet üzerinden bakmak istedim. Teşekkür ediyorum, yakın zamanlarda gidip 800-1000 leva arasında satın almış birisi var ise bilgilendirmesini dinlemek isterim. Size de ayrıca teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı