Bulgaristan'dan ekran kartı getirmek

Oğuzhan18

Hectopat
Merhaba, arkadaşımın babası sürekli Bulgaristan'a gidip geliyor rica etsem karşılıklı olarak 3060 ekran kartı getirmesini istesem Türkiye şartlarına karşılık olarak ne kadar düşük fiyata gelebilir acaba ekran kartı? Kutusuz getirince vergi alınmıyormuş galiba forumlarda gördüm ama vergi eklenirse ne kadar fiyat olur tahmini bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşımın babası sürekli Bulgaristan'a gidip geliyor rica etsem karşılıklı olarak 3060 ekran kartı getirmesini istesem Türkiye şartlarına karşılık olarak ne kadar düşük fiyata gelebilir acaba ekran kartı? Kutusuz getirince vergi alınmıyormuş galiba forumlarda gördüm ama vergi eklenirse ne kadar fiyat olur tahmini bilgilendirir misiniz?
Kişisel kullanım için getiriyorum derse 1 tane ekran kartından vergi alınmaz. Ne kadar düşük fiyata geleceği de Bulgaristan'dan ne kadara alacağına bağlı.

Hocam vergi verdiniz mi?
Çift vatandaşım yaş 17 hatta şu an mavi kartlıyım.
Hayır hocam vermedim hiçbirine, çifte vatandaş iseniz zaten ayrıcalığınız da bulunmakta. Türkiye bazen sorun çıkarabiliyor, onun için aldığınız elektronik ürünleri kutusundan çıkarıp getirin ya da paketini açın. Kimse bir şey demez.

Türkiye fiyatına kıyasla uygun bir fiyata alabilirsiniz, laptoptan tabletime kadar bazı elektronik cihazlarimi Bulgaristan'dan aldım.
( Çifte vatandaşım )

Hocam ben de Bulgaristan bilgisayar parçaları getirmek istiyordum da hiç bilgim yok ne kadar tutar diye. Malatya'da oturuyorum İstanbul'a geçip oradan da otobüsle bulgaristana gideyim diyorum yardımcı olur musunuz acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı