Bulk dönemi

Selman4k

Hectopat
Merhabalar, boyum 1.71 kilom 70 yag oranım 17 bir süredir spor yapıyorum. Şubata kadar bulk Haziran'a kadar da definasyon yapmayı düşünüyorum. Amacım yaza yağlarımdan kurtulmuş bir şekilde girmek, sizce böyle yapmam doğru mu şubatta kaç kilo olmam gerek?
Ölçülerim.
Boy 1.71.
KG 70.
Bel 84.
Göğüs 94.
Kol 32.

Bence en temizi clean bulk. Boyun ve kilon yerinde. Güzel bir diyet ve spor programıyla beraber yaza yağlardan kurtulmuş, üstüne mükemmel bir vücut inşa etmiş olursun.

Merhabalar, boyum 1.71 kilom 70 yag oranım 17 bir süredir spor yapıyorum. Şubata kadar bulk Haziran'a kadar da definasyon yapmayı düşünüyorum. Amacım yaza yağlarımdan kurtulmuş bir şekilde girmek, sizce böyle yapmam doğru mu şubatta kaç kilo olmam gerek?
Ölçülerim.
Boy 1.71.
KG 70.
Bel 84.
Göğüs 94.
Kol 32.

Yağ yakımı için bana göre 12 hafta yeterli oluyor. Kendine bir tarih belirleyerek öyle devam edebilirsin. Şu an bulk dönemindeyiz ölçülere göre de büyük ihtimal yeni başlamışsın 4 5 ay gibi bir süre? Senin şu an yapacağın şey kilo almaya çalışmak ama temiz bir şekilde almalısın. Clean bulk araştırıp yapabilirsin. Sonuç olarak yaz kış senin için şu an fark etmiyor tabii hedefine göre değişir. Benim bu dediklerim temiz ve yağsız kas kütlesi için.

Geri
Yukarı