Bulk'a devam edilmeli mi?

Grkm0146

Hectopat
Daha fazla  
5 aydır bulktayım. Kollarim 29'dan 34Cm'a kadar genişledi ama belim şu an 89 cm. Sizce bulka devam etmeli miyim? Kollarımı hala yetersiz hissediyom. İcimden devam edesim var ama bu gidişle obez olacağım.

5 aydır bulktayım. Kollarim 29'dan 34Cm'a kadar genişledi ama belim şu an 89 cm. Sizce bulka devam etmeli miyim? Kollarımı hala yetersiz hissediyom. İcimden devam edesim var ama bu gidişle obez olacağım.

Bence bu yaz gereksiz yağlarından kurtul yaz bitince her şeye tertemiz başla. Şeker fazla yağ aşırı tuz bunlardan uzak dur.

89cm bel baya kalın iyice define ol ama düzenli bir beslenme ile ve antrenmanlarda ağırlık yükseltmeye devam et sonra bi bulk patlat temiz beslenerek

Sizce kol gelişimi iyi mi? 10kg aldım ama kolum fazla büyümedi gibime geliyor.
diğer bölgelerin nasıl gelişti bilmiom ama formun olmadan bişey diyemem yinede 10kg ya göre az yağdan almışsın çoğunu

Sizce kol gelişimi iyi mi? 10kg aldım ama kolum fazla büyümedi gibime geliyor.

Hocam sonra powerlifter olarak çıkarsın:D şu 2 3 ay yine sporunu hakkıyla yap idman sonu 30dakika kardiyo ekle karbonhidrattı azalt proteini arttır yaz bitince daha temiz bir bulka başla
Hem belin gereğinden çok fazla geniş.

89cm bel bayağı kalın iyice define ol ama düzenli bir beslenme ile ve antrenmanlarda ağırlık yükseltmeye devam et sonra bir bulk patlat temiz beslenerek.

Diğer bölgelerin nasıl gelişti bilmiyorum ama formun olmadan bir şey diyemem yine de 10kg ya göre az yağdan almışsın çoğunu.

Hocam başta skinny fattim zaten bulk yapıp öyle define olayım dedim.

89cm bel bayağı kalın iyice define ol ama düzenli bir beslenme ile ve antrenmanlarda ağırlık yükseltmeye devam et sonra bir bulk patlat temiz beslenerek.

Diğer bölgelerin nasıl gelişti bilmiyorum ama formun olmadan bir şey diyemem yine de 10kg ya göre az yağdan almışsın çoğunu.

89 cm ama göbeğim yok böyle çıkacak şekilde tişörtte vs belli olmuyor ayna karsisindada One cikmis bir göbek yok.

Hocam başta skinny fattim zaten bulk yapıp öyle define olayım dedim.
yanlış yapmışsınız hocam bunlar hep bilgi kirliliğinden yağlıysan yağdan kurtulman lazım yok kütlem olsun öyle olayım vs. mantıksız baya zaten yağlıyken yapılan bulkın anlamı yok insülin direnci vs. bu konular biraz ileri seviye eğer ilk define olup sonra bulk yapsaydınız 6-7 ayda kolun 36-37 olurdu bide bu kadar kalın belin olmazdı

yani şuan sağlam bi define ol öyle bulk yap

Yeni konular

Geri
Yukarı