Bully saving failed hatası

İşletim sistemi
Windows 10

aydos

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, oyunu Steam'den satın aldım. Kaydetme kısmında saving content yazısı çıkıyor. Kaydetmeye çalıştığımda saving failed diyor. Bu sorunun çözümü nedir?

1. Oyunun dosya konumunu açın ve exe dosyasına sağ tıklayın.
  2. 'Özellikler' seçeneğini seçin.
  3. 'Uyumluluk' kısmına geçin, 'oyunun çalıştırılacağı uyumluluk modu' yazısına tik atarak 'Windows XP Service Pack 2' seçeneğini seçin ve 'uygula' butonuna tıklayın.
  4. Oyunu başlatın.
@aydos

1. Oyunun dosya konumunu açın ve exe dosyasına sağ tıklayın.
  2. 'Özellikler' seçeneğini seçin.
  3. 'Uyumluluk' kısmına geçin, 'oyunun çalıştırılacağı uyumluluk modu' yazısına tik atarak 'Windows XP Service Pack 2' seçeneğini seçin ve 'uygula' butonuna tıklayın.
  4. Oyunu başlatın.
@aydos
Attığım sitede zaten var.

Artı -1 Eksi
@Silinen üye ve @Akira_MR cevaplarınız için teşekkür ederim ama dediklerinizi denedim. Sonuç yine aynı. Oyunun başında story kısmına tıklayınca da Save content çıkıyor. Lef alt tuşuyla başlatıyorum. Onun dışında Save yaparken Save failed diyor. Save bölümleri yerine de ortada Save content çıkıyor.

Her ikisinde de sorunun kaynagi Microsoft OneDrive demisler. Eger Ingilizce anlamiyorsaniz cevirip öyle yardimci olmaya calisacagim.

Programi kullanmiyorsaniz direkt olarak kaldirabilirsiniz.

Sanırım o.

Her ikisinde de sorunun kaynagi Microsoft OneDrive demisler. Eger İngilizce anlamiyorsaniz cevirip öyle yardimci olmaya calisacagim.

Programi kullanmiyorsaniz direkt olarak kaldirabilirsiniz.

OneDrive'ı kaldırmıştım fakat şimdi baktığımda Bully oyunuyla beraber masaüstümü falan Microsoft OneDrive isimli bir klasörde yedeklenmiş olarak buldum. Ne yapmalıyım? Klasörü silersem bütün dosyalar gider mi?

Siz yine de o dosyanin yedegini alin. Garanti olsun.

Bully oyunuyla beraber masaüstümü falan Microsoft OneDrive isimli bir klasörde yedeklenmiş olarak buldum.

Sorun da buradan kaynaklaniyor zaten. O dosyanin oraya yedeklenmemesi, kayit edilmemesi lazim.

Ayni sorundan burada bahsedilmis.

Bu konuda yazilani uyguladiniz mi?

Belgelerim dosyasina girdiginiz zaman depolama konumunun OneDrive olarak görünmemesi lazim.

Siz yine de o dosyanin yedegini alin. Garanti olsun.

Sorun da buradan kaynaklaniyor zaten. O dosyanin oraya yedeklenmemesi, kayit edilmemesi lazim.

Ayni sorundan burada bahsedilmis.

Bu konuda yazilani uyguladiniz mi?

Belgelerim dosyasina girdiginiz zaman depolama konumunun OneDrive olarak görünmemesi lazim.

Yazılanları yapmaya çalışıyorum fakat bu hata çıkıyor.

resim_2020-12-31_165443.png

Yeni konular

Geri
Yukarı