Bully saving failed hatası

İşletim sistemi
Windows 10

aydos

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, oyunu Steam'den satın aldım. Kaydetme kısmında saving content yazısı çıkıyor. Kaydetmeye çalıştığımda saving failed diyor. Bu sorunun çözümü nedir?

Hocam bilgisayar ters döndü yahu :(. Her şey birbirine girdi şimdi masaüstü resimlerim videolarım falan hepsi gitti. Sadece şu kısımdan ulaşabiliyorum* ve ayrıca belgeler documents olarak değişti. Bir şeyi yanlış mı yaptım acaba?
*;

resim_2020-12-31_170845.png

Yaptiginiz islemler nedir? OneDrive'i kaldirdim demistiniz, neden hala orada görünüyor? Bahsettiginiz yedeklenen dosya o mu?

Attığınız Microsoft destek sayfasında.Regedit.exe üzerinde işlemler yapın diyordu. Fakat kayıt defteri düzenleyicisinde masaüstü falan diye anlatıyordu fakat bende bunlar vardı:

resim_2020-12-31_171555.png

Ben de bütün OneDrive yazanlarda OneDrive kısmını sildim. Bu yukarıda attığım silinmiş hali. Mesela örnek veriyorum Deskopt'ta C:/users/Ahmet yağız Döş/OneDrive/Deskopt yazıyor ise ben C:/users/Ahmet yağız Döş/Deskopt olarak değiştirdim. Yardım edebilir misin?

Dosya olarak demiyorum. Kayıt defterinde işlem yaparken kayıtları direkt olarak sildiniz mi?

Uğraştırıyorsam kusura bakmayın. Yaptığım işlemi söylüyorum. Kayıta sağ tıkladım. Değiştir'e tıkladım. Değer verisi kısmındaki metinden. OneDrive yazısını sildim. Değere sağ tıklayıp değeri direkt silmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı