Bully Scholarship Edition Çökme Sorunu Nasıl Giderilir?

jedinak

Decapat
Daha fazla  
Oyunda herkesin şikayet ettiği böyle bir konu var, sosyalde okuduğum çözümlerin hepsi geçiçi işe yaradı. Oyun artık o kadar sık çöküyor ki her 30 dakikada bir baştan girmem gerekiyor. Ciddi anlamda çökme sorununu engelleyecek bir çözüm yolu yok mu?

Açık konuşmak gerekirse kurarken nereye kurduğuna dahi bakmadım. Ama kurduktan sonra motor hataları olduğundan kurulmuştur diyip geçtim. Baştan kurabilirim kesin çözümse.
Yeniden deneyin, çünkü .ini dosyasının içindeki varsayılan değer 30. 60'a çekince bazı görevlerde bozulmalar başlıyor. Bu demek oluyor ki kurmamışsınız.

Oyunu kapatın bir tek Steam açık olsun. Sonra burada yaptıklarımı uygulayın Steam'e. Sonra oyunu Steam üzerinden başlatın tekrardan. Düzelir belki. Eski oyunlarda işe yarayabiliyor.

unknown_2023.01.22-21.11_3.png

unknown_2023.01.22-21.15.png

unknown_2023.01.22-21.12_1.png

Eğer düzelirse böyle yapıp oynayabilirsiniz. Steam'i her açışınızda yapmanız gerekir ama. Uğraşmak istemezseniz eğer oyuna bir kısayol oluşturup da yapılabiliyordu sanırım.

Eki Görüntüle 1642000
Başarısız oldu hatası verdi dosya bütünlüğünü doğrulayıp tekrar kurmaya çalışınca.
Bu ekrana nasıl ulaştınız? SilentPatch'de .exe ile kurulum yapmanızı gerektiren bir şey yok. Rar arşivini bir klasöre çıkartın sonra çıkarttığı dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.

Hocam,bir exe dosyayı ile bu sorun çözülüyordu ama unuttum. Bully: Definitive Edition | D.E.P bu siteden gidip Libraries bölümündekileri indirip oyunun içine atarsanız sorunun kalkacağını düşünüyorum.
Hocam,bir exe dosyayı ile bu sorun çözülüyordu ama unuttum. Bully: Definitive Edition | D.E.P bu siteden gidip Libraries bölümündekileri indirip oyunun içine atarsanız sorunun kalkacağını düşünüyorum.
Bahsi geçen exe'yi kurarken karşıma çıktı bu ekran , sonrasında zip dosyasını çıkartmayı denedim maalesef ki aynı yerde tekrar çöktü.

Güncelleme : En başlarda en azından birkaç görev yapıp çöküyordu , şimdi belli bir görev var hep aynı kısmında çöküyor , yaklaşık 3 gündür geçemedim aynı yeri. Denilen her çözümü denedim hiçbir değişim olmadı anlamsız şekilde.

Bu ekrana nasıl ulaştınız? SilentPatch'de .exe ile kurulum yapmanızı gerektiren bir şey yok. Rar arşivini bir klasöre çıkartın sonra çıkarttığı dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
İnternetten bulduğum silent patch dosyasında Rockstar'ın kendi sitesine atıyor direkt. Oradan indirdiğim exe dosyası.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı